PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 78 099
ocen
6,7 10 1 78099
6,1 37
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

https://starwars.pl/2018/04/han-solo-opisy-postaci/

Co wy na to? Moim zdaniem nawet nieźle.

No chyba, że mowa o tej robocicy. Wyplułem kawę na monitor w tym "poprawnym politycznie" momencie:
"Droidka, która niemal wszystko zawdzięcza sama sobie. Zbudowana z części typowych dla droidów astromechanicznych oraz protokolarnych. L3-37 jest natchnionym nawigatorem, a także zagorzałą bojowniczką o prawa droidów."

Cytując Kenobiego: "Well, if droids could think, there'd be none of us here, would there?"

janusztypowy

Jaja jak berety... Zabawne jest też to, że w polskiej wersji dubbingowej w trailerze ta droidka krzyczy coś w stylu "Droidy wszystkich światów łączcie się". Niezły trolling. xD

A co do wyzwolenia robotów... To się stało już raz w serii zwanej jako "Terminator". I wiemy jak się to skończyło. ;D

ocenił(a) film na 9
janusztypowy

Mi również się podoba, a droidka na pewno będzie zabawna. W każdym Star Wars musi być zabawny robot! A zagorzałość w bojowaniu o prawa droidów już samo w sobie jest uroczo zabawne, więc grunt pod comic-relief mamy zapewniony! Nice move Disney!

ocenił(a) film na 7
janusztypowy

No i oczywiście ten droid musi być "kobietą", żeby więcej równości było. Zamaskowany czarny charakter to też kobieta. Jednakże Disney nie przestaje mieć faszystowskiego czynnika w postaci dyskryminacji homoseksualistów, jakby bycie gejem nie było czymś normalnym! :P Żadnego bohaterskiego geja w Star Wars jeszcze nie było, pomimo że to wielomilionowa grupa społeczna. Jeśli to nie jest dyskryminacja, to co? xD

ocenił(a) film na 4
szymon0018

Od początku Chewie kręci z Hanem jak Żwirek z Muchomorkiem, to każdy wie.

GullyFoyle

Tylko, że teraz tego nie ukrywają. SJW pełną gębą.

https://www.youtube.com/watch?v=gP1AfTxMTA4

Ja wiem, że Holyludki to ograniczone dzieci (zwłaszcza takie feminazistki jak Kennedy), ale chyba mają świadomość, że nie każdy ma takie poglądy jak oni? To co robią w filmach nie jest już nawet polityczną poprawnością, a zwykłą przebrzydłą propagandą. A to jak psychicznie sfiksowali przez wybór Trumpa (którego nie jestem fanem jakby co) było nawet zabawne.

ocenił(a) film na 4
janusztypowy

Najbardziej ubodło mnie że złote bikini to taki "straszny symbol uprzedmiotowienia i opresji". Zdaje się że nawet straszniejszy niż łańcuch na szyi. Chyba czas zamrozić się w karbonicie.

GullyFoyle

Rozumiem, że stroje kąpielowe też by chcieli zbanować. xD

ocenił(a) film na 4
janusztypowy

W kinie LGBT bikini i łańcuchy były by ok. Jeszcze nagroda na festiwalu.

ocenił(a) film na 10
janusztypowy

Czekam jeszcze na Hutta co walczy o równouprawnienie dla swojego gatunku, gdyż ci nie są rycerzami Jedi. A tak na serio: mam nadzieję, że ten droid to będzie taka zabawna postać, stworzona po to by wyśmiać poprawność polityczną. Jak nie, to podejrzewam, że film będzie (niestety) podobny do TLJ.

ocenił(a) film na 4
Andrzejcoolziomek

Czekam na serial o erotycznych przygodach "Jabby the Hutta- kosmicznego Casanovy".

ocenił(a) film na 8
Andrzejcoolziomek

Poprawność polityczna w TLJ to nie jest najpoważniejszy problem. Gorzej, że to film przeraźliwie nudny, z beznadziejnie dennym scenariuszem, pustymi, nieciekawymi postaciami, a do tego jeszcze bardziej szmaci dawnych bohaterów oraz części 1-6. I chyba nawet samo TFA, bo te wątki miały pewnie wyglądać inaczej. Także naprawdę, jeśli spin-off o Hanie nie będzie miał powyższych wad, to nawet jakaś feministyczna poprawność polityczna nie powinna być istotna ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones