PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 78 033
oceny
6,7 10 1 78033
6,1 36
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Glover jest świetny w roli Calrissiana - już wiem skąd te plotki o jego własnym solowym filmie - ale Ehrenreich moim zdaniem również wypada dobrze: nie próbuje naśladować Forda, bo byłby skazany na pewną porażkę!

ocenił(a) film na 9
sundayborn

Nowy Han to po prostu taki dzieciak z ideałami, jeszcze nie nauczył się jaki jest świat. Myślę, że aktor ciekawie to pokazał swoją grą.

Lando 100/10, mogliby nawet cały serial z nim dać :D. Z nim i jego kolekcją płaszczy!

ocenił(a) film na 9
Nyasagi

Han dopiero zmierza do tego momentu, w którym go poznaliśmy, więc nie jest taki sam jak w OT, a Lando trochę mi przypomina Jaskra, przynajmniej w kilku aspektach :D

ocenił(a) film na 7
sundayborn

Poważnie Glover? Moim zdaniem to Harrelson wypada najlepiej. Jest go dużo w filmie, jest takim Solo a młody Han bierze go sobie za idola i staje się tym jakiego poznaliśmy wcześniej właśnie za sprawą Becketta. Glover zagrał tak jak powinien zagrać Lando jednak widzieliśmy go tylko w kilku scenach i najlepiej wypadł grajac w kary.

ocenił(a) film na 9
Janel

Beckett również bardzo dobry - zgadzam się; a Lando jest taki, jaki miał być i za to Gloverowi należą się brawa, bo jednak był większą niewiadomą niż aktor tej klasy, co Harrelson :)

ocenił(a) film na 7
sundayborn

Glover moim zdaniem miał kilka możliwości pokazania czegoś wiecej. Np reakcja na stan Sokola. Jednak przy kartach mistrzostwo. Od momentu ich pierwszej karcianej potyczki myślałem, że Lando w wyniku relacji jakie między nim a Hanem zajdą przyzna się że oszukiwał i odda Sokoła. Niestety nie powstaly miedzy nimi tak silne relacje. Chłopaki za krótko razem działali. Myślałem, że skupią się bardziej na ich relacjach. Jak ktoś pisał zapowiada się na cdn. Zobaczymy może tam nadrobia ten wątek. Pozdro

ocenił(a) film na 9
Janel

Mogliby nakręcić film o Lando, w którym pojawia się Han :)

ocenił(a) film na 7
Nyasagi

Może wtedy bym go na dziej docenił w tej roli. Przy tym co robi Disney to nie jest to wykluczone. Dzisiaj obejrzałem ostani oddcinek stranger things z drugiej serii. Ten młody czarny ćwicząc przed lustrem też wyglądał jak Lando :)

ocenił(a) film na 9
Janel

Na razie jego rola nie była zbyt duża, a mimo to zdołał odcisnąć swoje piętno na filmie ;)

ocenił(a) film na 8
sundayborn

Potwierdzam Lando pokazuje to z czego jest znany, cwaniactwo, smykałka do interesów, urok a i tak jakiś pierwiastek tego, że robi to co należy :)

ocenił(a) film na 9
BobThePureAwesomeness

Fajnie byłoby go jeszcze zobaczyć w jakimś spin-offie :)

sundayborn

Byłem dziś w kinie i nie rozumiem podniety nad Lando przecież jego droit był o wiele ciekawszy i solo wogóle wszystkie postacie byle lepsze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones