PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 77 981
ocen
6,7 10 1 77981
6,1 36
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Poszedłem do kina z myślą,że to kolejna odnoga gwiezdnych wojen ale mile zaskoczenie gdyż film ma spójną fabułę, gra aktorska tez na niezłym poziomie. Film mi się podobał i pozostaje tylko czekać na kontynuację bo coś czuje,że może być całkiem niedługo jeśli inni odbiorą film tak jak ja.Polecam dla fanów sagi i nie tylko.

sandow

Nie będzie zbyt szybko kontynuacji. Film ponosi właśnie dotkliwą klapę finansową. Chociaż sam film jest jak najbardziej produkcją udaną to jednak studio Disney'a popelniło poważne błędy, które zaważyły na takim stanie rzeczy. Przede wszystkim zamiast w grudniu zdecydowano się na premierę filmu w sezonie letnim t.j ledwie pół roku po premierze Ostatniego Jedi. To był pierwszy błąd. Planowanie dwóch premier w ciągu roku okazało się nietrafionym strzałem lub raczej nietrafionym eksperymentem. Do tego doszły wcześniejsze newsy o problemach i chaosie związanym z produkcją, co nie wróżyło nic dobrego dla niej i raczej skutecznie zniecheciło potencjalnych widzów do wizyty w kinach. Do tego w końcu doszedł niewystarczający marketing filmu lub prawie jego brak. Czyżby tak bardzo wierzono w sukces Hana Solo-Historie i w samą markę SW, że zaniedbano tak przecież istotne elementy promujące film. Jak widać bardzo się przeliczyli. Pomimo tego całego zamieszania o dziwo film cudem się obronił. A raczej nie cudem, a dzięki Howard'owi, który to wszystko jakoś poskladał. Tak czy owak pani K. K i inni włodarze Disneya mają teraz nad czym myśleć i powinni analizować przyczyny klapy Hana Solo-Historie. Oby z tej wtopy wyciągnęli właściwe wnioski dla siebie i dla dobra SW, a także dla nas odbiorców tego wspaniałego i kultowego uniwersum. Niech Moc będzie z nami.

ocenił(a) film na 10
humanxyy

''Film ponosi właśnie dotkliwą klapę finansową. ''
NIE powinno mieć to wogóle miejsca ten film o solo jest udany i to bardzo

''Nie będzie zbyt szybko kontynuacji.''
Uwierzyłeś za bardzo w negatywne opinie o tym filmie a to JEST źle i to bardzo .

''jednak studio Disney'a popelniło poważne błędy, ''
Jakie niby błędy zrobił Disney tworząc ten film ??

''Przede wszystkim zamiast w grudniu zdecydowano się na premierę filmu w sezonie letnim t.j ledwie pół roku po premierze Ostatniego Jedi. ''
Jakbyś nie wiedział to DC zarezerwowało termin grudniowy na swój film o tyle Aquaman

''Do tego doszły wcześniejsze newsy o problemach i chaosie związanym z produkcją''
Tego za argument NIE można uznać .

''Do tego w końcu doszedł niewystarczający marketing filmu ''
Daj źródło na ten temat

i '' raczej skutecznie zniecheciło potencjalnych widzów do wizyty w kinach.''
U mnie w kinie była PEŁNA sala kinowa na tym filmie .

''Jak widać bardzo się przeliczyli''
Przedstawiłeś swoją wizje w czarnych kolorach a nie realistycznych

''Oby z tej wtopy wyciągnęli właściwe wnioski dla siebie i dla dobra SW,''
Niby jakie wnioski Disney ma tu wyciągnąć ??

''pani K. K ''
Ona chciała przecież aby trermin filmu był na grudzień , więc nie zmyślaj głupot

''włodarze Disneya mają teraz nad czym myśleć i powinni analizować przyczyny klapy Hana Solo-Historie ''
TY przecież nie masz ZIELONEGO pojęcia o marketingu i nie wiesz czym jest TEN biznes

''a także dla nas odbiorców tego wspaniałego i kultowego uniwersum ''
Jeżeli do tego zaliczasz TFA i TLJ to GRUBO i kategorycznie sie MYLISZ . Do kultowego uniwersum można zaliczyć tylko starszą trylogie sw i prequele łotr 1 i Han Solo Gwiezdne wojny historie .


Wystarczy ? Czy mam jeszcze bardziej rozbić twą wypowiedz na czynniki pierwsze ??

ocenił(a) film na 10
sandow

Mi także ten film sie bardzo podobał i to znacznie niż TFA i TLJ .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones