PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 78 084
oceny
6,7 10 1 78084
6,1 37
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Niestety bez rewelacji. Ogladajac Rogue One, tez jakos nie czulem klimatu az do czasu koncowej walki i finalowej sceny ktora zawazyla na wszystkim i zmienila moje nastawienie. Z taka sama nadzieja oglalem Hana Solo myslac ze koncowka o wszystkim rozstrzygnie. Ale nie... koncowka tylko mnie dobila. Darth Maul - serio ? Przeciez on zginal. Zaczalem sie zastanawiac czy gdzies mi umknely jakies szczegoly z filmow czy to "dzielo" zostalo przeniesione w czasie. Przetrzepalem internet i co sie okazalo? Ze Maul w jakiejs tam bajeczce przezyl przeciecie, dorobil se nogi i chusta wio.... no ja pierd.... Zenada.

ocenił(a) film na 8
peju

Cóż, jeżeli chcesz być na bieżąco, to powinieneś chociaż czytać newsy co się dzieje w świecie SW. Maul powrócił już dawno temu i ma świetną historię.

peju

Ta"bajeczka" jest cześcią kanonu w takim samym stopniu jak filmy, czy ci się to podoba czy nie.

ocenił(a) film na 4
Lukasz641

niesamowite... to kto jeszcze żyje? Może Darth Vader i Snooke? A tak serio... zenada...

peju

A kto to jest Snooke?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones