PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 77 981
ocen
6,7 10 1 77981
6,1 36
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Jestem naprawdę miło zaskoczony poziomem, jaki prezentuje Han Solo - po obejrzeniu filmu niemal zapomniałem o tych wszystkich potworkach w serii, jakie wypuścił ze swej matni Disney. Świetna oprawa audiowizualna, dobre dialogi, genialnie zagrany Chewbacca i robot o wyjątkowej osobowości - L3. Wisienką na torcie jest oczywiście niespodziewany comeback Darth Maula który wywołał u mnie prawdziwe ciary na plecach - widać że twórcy ściśle trzymali się konwencji mechanicznych nóg Maula, ponieważ bardzo dobrze słychać dźwięki serwomechanizmów w scenie w której wystąpił - widać też było, że się postarzał - nawet hologram nie był w stanie ukryć jego zmarszczek ;) . Cały film sprawia wrażenie, jakby to wcale nie Disney go produkował - kto wie, być może pomogły temu pewne perturbacje, jakie miały miejsce w ekipie jeszcze przed rozpoczęciem kręcenia filmu. W każdym razie cieszę się, że poszedłem na Hana Solo - pomijając lekko rozdmuchany motyw miłosny z Wielką Khaleesi, całość oglądało mi się znakomicie. Zdecydowanie polecam fanom serii, którzy jeszcze nie stracili wiary w SW.

ocenił(a) film na 10
Cineside

Niestety to forum zostało opanowane przez negatywne opinie na ten film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones