PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714149}

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Solo: A Star Wars Story
6,7 78 149
ocen
6,7 10 1 78149
6,1 37
ocen krytyków
Han Solo: Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Tfa i TLJ zaorane !!!

ocenił(a) film na 10

Witam . Jestem świeżo po seansie i serdecznie polecam każdemu kto zawiódł sie TFA i tlj by obejrzał ten film . Moje nadzieje do tego filmu zostały spełnione !!!! . Wspaniały klimat i akcja oraz świetna gra aktorska . Alden Ehrenreich podołał w głównej roli . Dajcie szanse temu filmowi a przekonacie sie ,że warto . Zaskoczyło mnie że pojawił sie Darth Maul .

Mój apel do Disneya ; Zacznijcie robić solowe przygody bohaterów ,po Hanie Solo zamiast kolejnych części sw po sw9 .

Zapraszam do podzielenia sie opiniami do tego filmu .

ocenił(a) film na 10
Pallando

cóż ja wole dubbing ty napisy i tym sie różnimy . Gościu który Aldena dubbinguje to profesjonalista a nie amator

ocenił(a) film na 8
Gokussb

A jaki aktor go dubbingował ?

ocenił(a) film na 10
Pallando

Michał Klawiter . Znajdziesz go w obsadzie tego filmu na Filmweb .

ocenił(a) film na 8
Gokussb

Tak już sprawdziłem , nie znam , ale za to widzę że Becketta dubbingował Dedek on do takich ról pasuje , szczególnie głosem .

ocenił(a) film na 10
Pallando

Skoro nie widziałeś tego filmu z dubbingiem to czemu tego gościa sie czepiasz ??

ocenił(a) film na 8
Gokussb

Nie czepiam się :) źle mnie zrozumiałeś , ja go pamiętam z Czasu Honoru i uwierz mi , pasuje do roli przestępcy bo ma taki charakterystyczny głos .

ocenił(a) film na 10
Pallando

ok to dzięki że mnie z błędu wyprowadziłeś

ocenił(a) film na 10
Pallando

Lubie Aldena aktorstwo i dałem po 10

ocenił(a) film na 10
Pallando

w mym kinie wczoraj na seansie na dubbingu pełna sala była

ocenił(a) film na 10
Pallando

Przywykłem do dubbingu i tak zostanie . I to z czasem sie NIE zmieni

ocenił(a) film na 3
Gokussb

No i widzisz, Gokussb, to nie "ci co pisali artykuły" zgorzkniali, tylko ty żyjesz w świecie złudzeń i wierzysz w bajki. Solo to finansowa klapa jakich mało, sequela nie będzie.

ocenił(a) film na 8
kosobi

Epizod V był dokładnie taką samą finansową klapą. A jednak nie przeszkodziło mu to stać się najbardziej kultowym epizodem, który narzucił poziom całej reszcie. Z seriami filmowymi jest tak, że o tym jakie wrażenie zrobił film mówi finansowy wynik następnej wypuszczonej części. I dlatego moim zdaniem mylisz się. Solo jest całkiem niezłym filmem, który nie został po prostu doceniony przez wielu zgredów i uprzedzonych osób. Wiele osób nie obejrzało tego filmu tylko dlatego, że nie zagrał w nim Ford. A on fizycznie nie mógł w nim zagrać bo inaczej samo CGI zeżarłoby wszelkie potencjalne zyski. Kino potrafi wiele, ale cuda muszą się bardzo opłacać.

ocenił(a) film na 3
olamagato

"Epizod V był dokładnie taką samą finansową klapą"?

Przepraszam bardzo, że co? Pierwsze słyszę, żeby Imperium było finansową klapą. Żadne dane też tego nie potwierdzają. Skąd ty bierzesz takie informacje?

ocenił(a) film na 10
kosobi

z netu oczywiście

ocenił(a) film na 3
Gokussb

Z tym, że Imperium Kontratakuje odniosło wielki finansowy sukces w box office, więc to bzdury.

ocenił(a) film na 10
kosobi

w box office nie warto wogóle wierzyć

ocenił(a) film na 10
kosobi

''No i widzisz, Gokussb, to nie "ci co pisali artykuły" zgorzkniali, tylko ty żyjesz w świecie złudzeń i wierzysz w bajki ''

Ty żyjesz w świecie złudzeń bo jesteś zwolennikiem TFA i TLJ .

''Solo to finansowa klapa jakich mało, sequela nie będzie. ''
To sie z czasem okaże i zatrzymaj swe wróżby dla siebie .

Gokussb

Sequelowa trylogia może i byłaby lepsza gdyby nie łączono nowych bohaterów na siłę ze Skywalkerami, a historia żyłaby swoim życiem bez żadnego związku z Vaderem, Hanem, Lukiem i Leią. Podobały mi się "R1" i "Solo", ale szczerze to nie wiem czy nie lepiej pokazywać zupełnie nowych bohaterów i zupełnie nowe postaci niż co rok robić spin-offy o tych, których już znamy. Obi-Wan? Lando? Kto następny? Yoda, Windu? To uniwersum jest tak szerokie, a Disney chwyta się tych samych ogranych schematów. Co za dużo to i świnia nie zje.

ocenił(a) film na 10
olka0207

Tak ale już lepiej by takie filmy powstawały zamiast kolejnych po sw9

Gokussb

Nie obraziłabym się na coś sięgającego tematycznie Starej Republiki czy legend :)

ocenił(a) film na 10
olka0207

Wątpię by Disney poszedł tą drogą ale okaże sie z czasem

Gokussb

Też coś mi mówi, że się raczej nie doczekamy. No cóż, "Solo" dał radę więc jest nadzieja, że kolejne spin-offy też nie będą lipą. No i mam nadzieję, że sequelową trylogię zakończą na epizodzie 9 zamiast rozwlekać na kolejne 3 części (słyszałam o takowych plotkach, ale kto ich tam wie).

ocenił(a) film na 10
olka0207

Zgadza sie Solo dał rade więc jest nadzieja na kolejne spin-offy pojawią sie .

Gokussb

Media już huczą o finansowej klapie tego filmu podczas weekendu otwarcia, więc ciekawe jak to się wszystko potoczy :/

ocenił(a) film na 10
olka0207

Nie warto wierzyć w te finansową klapę o tym filmie , są to wymysły autorów tych co o tym piszą . Trzeba poczekać

Gokussb

Nie ich wymysły tylko fakty ..oficjalna strona ile film zarobił http://www.boxofficemojo.com/movies/?id=untitledhansolostarwarsanthologyfilm.htm .

ocenił(a) film na 10
wort801

Mam taki komunikat
Invalid Movie ID Specified.

Trzeba poczekać ile z czasem zarobi i nie należy wierzyć w to co jest wymyślone .

Gokussb

Wystarczy zobaczyć z jaką kwotą film wystartował w kinach, porównaj z 7 częścią lub z Avengers. Solo może nie mieć nawet 1 mld.

Gokussb

A co jest wymyślone ?

ocenił(a) film na 10
wort801

Wszystko co jest tam napisane to wymysł , chcesz to sobie ufaj w te informacje . Mnie nie przekonają

Gokussb

No tak teorie spiskowe :)

ocenił(a) film na 10
wort801

a no teorie spiskowe . Odnieś sie do tematu mego wątku jak widziałeś film o solo . Zresztą jeśli te negatywne wieści okażą sie prawdziwe to ,oznaką będzie że ludzie chcą solowe przygody bohaterów z tfa i i tlj . A to jest źle bo są to zupełnie nowe postacie

ocenił(a) film na 10
wort801

zauważ też że film o solo wszedł dopiero co do kin , i trzeba czasu aby sie dowiedzieć ile w końcu zarobi . A w te negatywne wieści teraz NIE należy sie przejmować . I z radością ten film kupie na dvd gdy tylko wyjdzie

ocenił(a) film na 8
Gokussb

A nie lepiej kupić ten film na blu ray :) z dodatkami? Dvd jest przestarzałe

ocenił(a) film na 10
wort801

wczoraj na seansie w mym kinie jak byłem to ludzie z zainteresowaniem oglądali . I była pełna sala i to na dubbingu

ocenił(a) film na 8
Gokussb

Oglądać ten film z dubbingiem to zbrodnia

ocenił(a) film na 3
Yoda_MistrzJedi

Gokussba męczą napisy, nie miej mu tego za złe, to prosty człowiek, czytać nie lubi.

ocenił(a) film na 10
kosobi

''prosty człowiek, czytać nie lubi.''
Jakbym nie lubił czytać nie czytałbym wogóle książek .

ocenił(a) film na 10
olka0207

a na temat filmu o solo co sądzisz ?

Gokussb

Podobał mi się, moim zdaniem z czystym sumieniem zasługuje na ocenę od 7 wzwyż (ja sama dałam chyba 7 o ile pamiętam). Podobały mi się nowe postaci (Alden dał radę jako Han Solo i udowodnił, że nie tylko Ford może grać tę postać), Donald Glover jako Lando genialny, Emilia Clarke - dobrze - jak na nią, Woody Harrelson to już marka sama w sobie - szkoda jedynie, że Paul Bettany miał w sumie najmniej z nich wszystkich czasu ekranowego bo to świetny aktor i fajną dostał postać. W zasadzie fabuła bardzo fajnie się rozwija, jest dużo akcji, sporo humoru któremu daleko do klozetowego, kilka scen wgniatało w fotel, muzyka świetna i efekty również zasługują na pochwałę. Z rzeczy które mniej mi się podobały to wszechobecna szarzyzna, brak chemii między Hanem, a Q'Irą (wiadomo choćby z książek, że byli w sobie szaleńczo zakochani przynajmniej do momentu kiedy Q'Ira trafiła do Crimson Dawn (chociaż Han dalej ją kochał) - w wydaniu aktorów jakoś tego nie odczułam, no ale może się czepiam) no i ten droid L3 z tym wiecznym darciem gęby nawołującym do rewolucji. W ogólnym rozrachunku podobał mi się tak samo jak "R1" i jest filmem niesłusznie niedocenionym jak dla mnie. Bardzo sprawnie zrealizowany i w zasadzie trzeba chyba naprawdę nienawidzić tej serii żeby dać "1". :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Gokussb

Zgadzam się z opinią. Mój tata, który od zawsze był fanem postaci Hana Solo stwierdził po seansie, że interpretacja tej postaci przez "tego nowego" była dla niego mega pozytywnym zaskoczeniem. I mym również.

Super film i cudowna muzyka.

ocenił(a) film na 10
Nevarius

Mi też sie film bardzo podobał jak wiesz , i dałem 10 . Ten nowy jak dla mnie podołał w roli Hana Solo i jest godnym następcą Harrisona Forda .I ten film na miano klasyki zasługuje . Mój tata też był zadowolony pozytywnie z interpretacji Hana Solo przez tego nowego , a przed laty był na premierze starszej trylogii sw .

ocenił(a) film na 9
Gokussb

Dokładnie tak samo jak u mnie. Mój tata od zawsze uwielbiał Hana Solo i nie przyjmował do wiadomości, że ktoś poza Harrisonem Fordem może go zagrać. Z uśmiechem na ustach po seansie przyznał że mocno się pomylił ;)

ocenił(a) film na 10
Nevarius

Fakt nasi ojcowie jak widać mają do sw sentyment . Jeżeli kontynuacja będzie gwiezdne wojny historie będzie , to ide . A ty ?

ocenił(a) film na 9
Gokussb

Oj na pewno pójdę. Nie wyjawili wielu informacji o Hanie Solo, np. skąd u niego wziął się dług u Jabby

ocenił(a) film na 10
Nevarius

Mam nadzieje że będzie kontynuacja z hanem solo

ocenił(a) film na 10
Nevarius

Alden ma u mnie po 10 za aktorstwo .

ocenił(a) film na 9
Gokussb

Ja nie oceniam na Filmwebie aktorów, ale zgadzam się, że Alden zagrał świetnie.

ocenił(a) film na 10
Nevarius

cóż rób jak uważasz z ocenianiem aktorów ,jutro sie odzezwe spać ide .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones