PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469820}
7,4 1 282
oceny
7,4 10 1 1282
Hana yori dango: Fainaru
powrót do forum filmu Hana yori dango: Fainaru

gdzie można ten film znaleźć? Mnie jakoś szukanie nie wychodzi :/ a bardzo chcę obejrzeć - HYD 10/10 + serduszko, HYD 2 10/10 i też serduszko ^_^
proszę o linki

No właśnie ja też chciałabym o to samo spytać:) nie mogę się doczekać tego movie;) dajcie jakieś namiary:)

ocenił(a) film na 10

mysoju.com, dramacrazy.net ;) film po prostu wspanialy. kocham bohaterow, aktorow, muzyke.

użytkownik usunięty
angelica

arigatou gozaimasu ^_^
na mysoju dawno nie byłam, bo miałam problemy z otwieraniem tej strony, a o dramacrazy.net nie słyszałam, ale dzisiaj zawitałam i zabieram się za oglądanie ^_^

właśnie skończyłam oglądać x] nawet dobry x] hehehe

mgkwt

he ale czemu Rui robił za księdza to ja nie wiem ;D

użytkownik usunięty
RyuRaV

może jego nowy sposób na życie :P
w końcu on sam powiedział,że każdym razem jak polubi jakąś dziewczynę, musi się to dla niego źle skończyć ..., więc coś musiał wymyślić :P
a tak na serio to też się zastanawiałam, o co chodzi. Przynajmniej trochę się z tego pośmiałam ^_^ bo tak w ogóle, to niestety zepsuli mi (scenarzyści) serię....mimo że uwielbiam HYD 1 i 2, to po obejrzeniu finału mogę stwierdzić, że nie umarłabym, gdybym nie zobaczyła

ocenił(a) film na 5

Zgadzam się... ten film totalnie popsuł mi ostatnie wrażenie o HYD... muszę chyba na nowo obejrzeć serie -___-
Rui jako ksiądz rząądzi! Jest taki uroczy ^ ^
Ale miałam nadzieję, że Tsukushi rzuci Tsukasę... tak się zawiodłam T T

ocenił(a) film na 3
Yuzuki

Dokładnie!
Przez cały czas miałam nadzieję, że Tsukushi rzuci Tsukasę i będzie z Ruim!!!
Nie wiem po co ten Rui jako ksiądz;/ A jak go potem pokazali to był dalej w domu i nawet nie miał koloratki:/ Może to tylko taka zabawa była, bo w sumie czasem Japończycy jak biorą te swoje pseudo-katolickie śluby to też biorą pseudo-księży.

A ma ktoś może link do tego filmu z polskimi napisami? albo do samych napisów PL? Byłabym bardzo wdzięczna :)

ocenił(a) film na 5
chyio20

http://www.dramacrazy.net/
tutaj masz, ale po angielsku... właściwie to nie jest aż takie trudne. No, chyba że po angielsku ani be, ani me, wtedy już nie wiem skąd napisy *myśli*

http://love-drama.pl/hana-yori-dango-po-polsku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones