PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498386}
6,7 74
oceny
6,7 10 1 74
Hannah Free
powrót do forum filmu Hannah Free
ocenił(a) film na 10
damiano82

Nie sądzę by byl wysyp na tą tematykę, jak i na każdą inną..Zawsze w kinematografii pojawiały się filmy o tej treści..Z pewnością młodsze pokolenie jednak może tego nie wiedzieć:) Być może jednak dziś łatwiej jest kręcić filmy tego typu niż kiedyś...

damiano82

nawet nie chodzi o samą tematykę, ale również np. w serialach coraz wiecej jest postaci homoseksualnych.. chyba chodzi po części o to, aby przyzwyczaić ludzi do tego, że to wszystko nie powinno być postrzegane jako dziwactwo, ale jest normalnym elementem obrazu dzisiejszego społeczeństwa..

why

podpisuję się obiema rączkami ;D

why

Też tak uważam. Sporo ludzi ma takich znajomych, krewnych i być może pisząc scenariusz opiera się na tym, dla mnie to po prostu normalne. A filmów typowo branżowych uważam, że wcale nie ma aż tak dużo...

damiano82

to samo można by powiedziec o filmach, gdzie pokazana jest np miłość hetero. albo tylko biali, itd. ludzie są róźni i dlaczego kino ma tego nie ukazywać.

damiano82

zacznę od tego, że może by tak zmienić trochę nazwę na lesbijsko- gejowskich. Ta lesba zawsze mnie drzaźni i zwracam na to uwagę.
Ja tam się cieszę, że jest coraz więcej filmów o tej tematyce, nareszcie nie muszę oglądać tylko tego co mnie nie dotyczy. Poza tym moim zdaniem wszystko powinno być na równi
więc czemu nie ma być tyle filmów o lesbijkach i gejach, ile jest o hetero? Lesbijka ma czasem chęć obejrzeć coś bardziej w jej klimatach :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones