PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107882}
8,0 85
ocen
8,0 10 1 85
Hannibal the Conqueror
powrót do forum filmu Hannibal the Conqueror

Pierwsze wzmianki o tym, że ma powstać ten film były ok 2000 roku. Datę premiery, a nawet samej produkcji przekładano już kilkunastokrotnie (niedługo pewnie będzie rekord). Teraz gdy Diesel jest jednym z najbogatszych ludzi na globie i zapewne sam podejmie się nie tylko reżyserii i zagrania głównej roli, ale także produkcji, to może w końcu ten projekt ujrzy światło dzienne. Wie ktoś coś więcej o tym filmie? Ja słyszałem tylko, że ma to być jeden z najdroższych obrazów w historii kina i ma mieć postaci trylogii, a do tego gwiazdorską obsadę.

TomasT

Ten film pewnie nigdy nie powstanie. Też słyszałem o tym kilka lat temu, nawet nie wiadomo czy coś nakręcili, z jakiego powodu przerwali zdjęcia itp. Uważasz że Diesel jest jednym z najbogatszych ludzi na Ziemi?

korndddd

Dokładnie tak jest..Dorobił się głównie na serii Szybcy i wściekli. Jest jej współproducentem. Oprócz tego wyprodukował kilka kasowych filmów, ma prawa do części zysków z różnych przedsięwzięć (filmy, gry itp). To jedna z najbogatszych osób w Hollywood i obecnie jeden z najlepiej zarabiajacych aktorów w Hollywood.

TomasT

Disel zrezygnowal , zrobil sobie przerwe rok po smierci przyjaciela , wrocil do krecenia xxx .

korndddd

A co do filmu mam troszkę nowsze (bo z tego roku) wieści, że jednak Vin Diesel chce wyprodukować, wyreżyserować i zagrać główną rolę w tym filmie. Niestety nic więcej nie mogłem wyczytać. No ale to może być jak z Avatarem o którym mówiło się już kilkanście lat wczesniej. Dopiero olbrzymi majątek i szacunek w branży Camerona pozwolił mu spełnić marzenie. Tu może być podobnie.

TomasT

Mogę prosić o źródło, tych że wieści ? Czemu nadal nie słychać nic o tej produkcji ?

TomasT

Wyjszło ju, że oceny są? 89% w moim guście, to musi być sztos xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones