PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1502}
7,6 354 108
ocen
7,6 10 1 354108
6,1 31
ocen krytyków
Hannibal
powrót do forum filmu Hannibal

7.5

ocenił(a) film na 8

Zawiodłem się, fabuła niby fajna, ale błędy. Wątek z policjantem we Włoszech bodajże...Pazzim
bez sensu i nie potrzebny, był chyba tylko po to aby dać się wykazać Hopkinsowi i pokazać jakim
jest genialnym aktorem. Dalej Scena zepchnięcia Vergera do tych świń?(nie wiem co to),
dlaczego ten jego sługa to zrobił? Bo Lecter mu kazał. Bez Sensu. Teraz Julianne Moore, nie
udźwignęła poprzeczki jaką w milczeniu owiec postawiłą Jodie Foster, ale ten soundtrack który
pojawiał się co jakiś czas w filmie chodzi o ten na fortepianie czy pianinie, super, bardzo mi się
podobał. No i sam Hopkins pokazał, że jest jednym z najlepszych aktorów na świecie.
Podsumowując 7.5/10

ocenił(a) film na 8
Mikson97

Sądzę, że sługa zepchnął go, bo miał dosyć usługiwania mu. Zajmował się nim cały czas, był na każde skinienie, był dla niego w pewnym sensie ciężarem.

ocenił(a) film na 8
Syluuu

W sumie trochę to może mieć racji, jednak ja uważam, że mimo wszystko trochę nielogiczne to było. Co innego jakby jakoś w scenach np. rozmów Vergera ze Starling było ukazane, że jest źle traktowany czy coś to jak najbardziej, ale tak kolokwialnie mówiąc można powiedzieć, że z dupy to zostało zrobione,

ocenił(a) film na 9
Mikson97

Właśnie ta scena była bezbłędna. Idealny kontrast między dobrym człowiekiem, który jest całkowicie oddany swojemu panu i kanibalem, który z nich jest tu bardziej ludzki? Czyżby nasz Hannibal ratujący Starling? Co za zamiana stron! Moore w tej scenie perfekcyjna!

ocenił(a) film na 8
Exllin

Akurat tu się z panem zgodzę, to była najlepsza scena Moore z całego filmu, ale ogólnie zagrała według mnie przeciętnie.

ocenił(a) film na 9
Mikson97

..z pania*
Właściwie po Milczeniu Owiec i grze Foster ciężko, żeby któraś aktorka wypadła ponadprzeciętnie, tutaj Cię dobrze rozumiem :)

ocenił(a) film na 6
Mikson97

W oderwaniu od "Milczenia Owiec" film całkiem dobry, jednak biorąc pod uwagę poprzednika, "Hannibal" wypada kiepsko, a nawet bardzo kiepsko. Nudna fabuła, która nie wciąga, tak jak w poprzedniej części. Moore a Foster to całkiem inne poziomy aktorstwa(w tej roli). Hopkins wypadł super. NAJbardziej jednak nie spodobała mi się konwencja. "Milczenie..." było dla mnie wyrafinowane, chłodne. Było w tym coś urzekającego, natomiast "Hannibal" ukazuje wszystko dosłownie. Przynajmniej ja odniosłem takie wrażenie.

ocenił(a) film na 8
Kinofan3

Miałem podobnie, ale nie powiem, że fabuła jest nudna, chociaż to może kwestia gustu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones