PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39694}

Happy wkręt

Happily N'Ever After
5,6 9 351
ocen
5,6 10 1 9351
4,3 3
oceny krytyków
Happy wkręt
powrót do forum filmu Happy wkręt

witam wszystkich! chciałam sie podzielic swoimi (i nie tylko) refleksjami na temat filmu.pisze na świezo, kilka godzin po seansie. czegoś mu brakuje niby dobrze zrobinony, dubbing polski bardzo dobry, pomysł tez ciekawy ale jednak...powiało nuda. ja jestem studentka, a na seansie byłam jako opiekunka z 6 klasą podstawówki. ich również nie zachwycił( co było widac po ich zachowaniu a takze po tym co powiedzieli juz po, szczerze mówiąc to ciekawsze dla nich były reklamy które leciały przed seansm. ja równiez odniosłam takie wrazenie. lubie tego typu filmy animowane, ale ... no własnie ale...myślałam że bedzie lepiej. na dzien dzisiejszy nie polecam.

ocenił(a) film na 4
timonekk

A ja byłam na filmie dzisiaj. Kilka godzin temu :D I mimo że mam 15 lat film baardzo mi sie podobał :D Może to dlatego że jestem mało wymagająca i lubie takie filmy :) Ja jednak polecam :) Bynajmniej dla 7 krasnali warto iść i zobaczyć ;D

ocenił(a) film na 6
timonekk

Myślę, że to kwestia indywidualnego podejścia. Ta bajka nie jest aż tak zła żeby jej nie pooglądać ale też nie tak dobra żeby iść na nią do kina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones