PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664897}
5,7 25 896
ocen
5,7 10 1 25896
5,5 21
ocen krytyków
Hardkor Disko
powrót do forum filmu Hardkor Disko

...prześcigające się głupotą komedie, przesiąknięte patosem filmy historyczne i alternatywne
opowieści o większej lub mniejszej patologii dzieciaków z bogatych domów. Na litość boską,
zróbmy wreszcie coś ciekawszego, bo oglądanie w kółko tego samego już naprawdę nudzi.

(a, i mam nadzieję że grafik, który wpadł na pomysł wysmarowania tagline'u Impactem wyleciał z
roboty. Ja wiem, że memy i w ogóle, ale litości.)

ocenił(a) film na 3
Maciejas

Grafik i cała ekipa powinna wylecieć z roboty na raz ;)

dropdead666

Z jakiej roboty? Przecież to produkcja niezależna.

ocenił(a) film na 3
Mahone93

Niezależna, super, ale nie w moim guście. Miałem dużo większe oczekiwania. Czekam na kolejne produkcje, niewiele brakowało, żeby było dobrze.

Maciejas

Może to co powiem bedzie nieco banalne ale wszystko prawie co najbardziej nowatorskie i odkryte juz dawno zostało stworzone ;)
Nawet kino ,światowe' w dużej mierze sie do tego sprowadza. W naszym kraju trudno zrobic nowatorski dramat bo jeśli pojawi się tam zbyt duzo erotyki czy tez watki homoseksualne to zostanie on zmieszany z blotem (nawet jesli jest to wartosciowy film)
Komedie z kolei sa w duzej mierze glupie i to się tyczy wszystkich komedii takze zagranicznych. Dobrego filmu sci-fi czy fantasy tez w Polsce nikt nie zrobi. Podobnie z komedią w animacji komputerowej. O dobrym horrorze Polskiej produkcji mozna pomarzyc....zostają nam więc wlaśnie komedie, i dramaty-historyczne lub uliczne.Taka jest niestety prawda

Maciejas

Mnie wstepne opisy i zapowiedzi bardzo zaintrygowaly, napalilem sie, mam jedynie nadzieje, ze nie bedzie to taki pseudointeligencki i na sile probujacy byc ambitny obraz jak "wojna polsko ruska" bo to jest w moim slowniku definicja mentalnego kalu.

Maciejas

Zobacz Pokłosie, filmy Smarzowskiego, Chce Się Żyć, Imagine czy inne do których trzeba jakiegoś wysiłku, żeby się do nich dostać.

xavi1991

Tak jest. "Pokłosie", "Dom zły" to filmy nie pasujące do wyżej wymienionych schematów. I również polecam.

użytkownik usunięty
xavi1991

Pokłosie nie bo to psie gówno jest (choć ładnie nakręcone) , ale filmy smarzowskiego jak najbardziej

ocenił(a) film na 8
xavi1991

To i wiele, wiele innych... Cieszę się, że mogłam oglądać i nie opowiadać, że polskie filmy są słabe etc. Słabe to jest ograniczanie się, w tym przypadku.

Maciejas

Moje odczucie jest takie, że ktoś w Polsce po raz kolejny chciał stworzyć ambitne kino a wyszło jak zwykle czyli nudno, bez przesłania i wyrazu... Cały film jak te nasze historyczne w ogóle bez kolorów a muzyka momentami nie do przejścia. Ogólnie nie polecam. Jest to typ filmu ogladasz - wychodzisz - zapominasz o czym to było.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones