PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664897}
5,7 25 896
ocen
5,7 10 1 25896
5,5 21
ocen krytyków
Hardkor Disko
powrót do forum filmu Hardkor Disko

Wlasnie wrocilem z kina bo dostalem 2 bilety z pracy to trzeba bylo skorzystac mialem do wyboru Hardkor Disko lub Niezgodną wybrałem Hardkor... może dlatego ze dawno nie bylem na polskim filmie i spodobal mi sie zwiastun niestety zawiodl mnie po calej lini dla mnie od poczatku do konca filmu nie wiadomo o co chodzi wgl nie trzyma w napieciu dla mnie sceny trwaja zbyt dlugo np jak jedzie samochodem z 'ojcem' potem z 'matka' albo scena jak sie pieprza chyba ze 3min to trwa omg... nic ciekawego w nim nie ma jakies obrazki dzień mamy dzień taty albo ta dziewczynka Marcin Kowalczyk i znowu narkotyki itp xDD To jest tylko moja opinia nie jestem zadnym Hejtem ogolnie ogladam sporo filmow i polskich i zagranicznych i oceniam wysoko ale temu dam 3/10 za pupe blondynki na koncu xD nie no zartuje 3/10 maxx 'Nakręcony za marne 100 tysięcy złotych film' może dlatego jest slaby i b zaluje ze nie poszedlem na Niezgodna

Crrajze

Jeśli nie wiesz o co chodzi w tym filmie, to znaczy, że nie dorosłeś do ambitnego kina.
"Niezgodna" wydaje się być w tym przypadku wyborem idealnym.

ocenił(a) film na 1
Mahone93

no sorry ja wiem o co chodzi w tym filmie, co nie zmienia mojej bardzo niskiej o nim opinii, słabizna nuda, jednym słowem niewypał

tyler1992

W porządku, rozumieć a nie docenić to co innego, niż skrytykować ze względu na niezrozumienie.

"(...)od poczatku do konca filmu nie wiadomo o co chodzi"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones