PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664897}
5,7 25 900
ocen
5,7 10 1 25900
5,5 21
ocen krytyków
Hardkor Disko
powrót do forum filmu Hardkor Disko
ocenił(a) film na 7
evillynn

Skąd to negatywne nastawienie?

AlphabetKiller

Ogólnie mam kiepskie nastawienie do polskich produkcji ostatnimi czasy, tematy są oklepane, brakuje pomysłów i aktorów z prawdziwego zdarzenia... a jeżeli chodzi o ten niby "hardkor" to już po zwiastunie widać, że będzie on grany na siłę, sztuczny i bezpłciowy. Sceny ze zwiastuna są banalne do bólu a jeszcze jak czytam w opisie "o artystycznej bohemie" w polskim wydaniu to przysłowiowy nóż się otwiera w kieszeni ;)
Głos tej baby (swoją drogą - skąd oni ją wytrzasnęli, z remizy???)szczególnie działa mi na nerwy!

ocenił(a) film na 7
evillynn

Zobaczymy. Ja widzę, że będzie przynajmniej ładnie wykadrowany, co nie zdarza się często w polskim kinie, a i roli Kowalczyka jestem ciekaw, bo brakuje w tym kraju młodych aktorów regularnie prezentujących wysoki poziom. W każdym razie zwiastun pozwala mieć nadzieję na coś świeżego, ale rozumiem Twoje obawy.

ocenił(a) film na 5
AlphabetKiller

Jestem po pokazie przedpremierowym. Film pozostawia wiele do życzenia, spodziewałam się lepszego scenariusza. Zdjęcia i muzyka fantastyczne, ale merytorycznie zupełnie poza moim gustem. Nie obronił się.

evillynn

taa bo nie ma to jak oceniac film po trailerze...gratulacje... [']

evillynn

Smarzowski i jego "Dom zły" to przecież jedna z lepszych polskich produkcji ostatnich lat... Mam nadzieję, że po "Pod Mocnym Aniołem" Wojtek zabierze się za kolejną ekranizację Pilcha.
W Polsce robi się dobre filmy - Filip Dzierżawski nakręcił ostatnio chwytający za serce dokument o Miłości - zespole Tymańskiego, Trzaski, Oltera i Możdżera.
No i wisienka na torcie - Koterski.

DrBunny

Ale Koterski to już trochę starsze pokolenie. :P

evillynn

Przeczytałem Twoją wypowiedź jeszcze raz i już sam nie wiem, czy jest tam jakiś negatywny wydźwięk przy nazwisku Smarzowskiego (nie zdziwiłoby mnie to, bo Wajda się już stoczył). Jeśli nie, to mój komentarz był zbędny. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones