PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=521416}

Harold i Kumar: Spalone święta

A Very Harold & Kumar 3D Christmas
6,4 24 612
ocen
6,4 10 1 24612
4,3 3
oceny krytyków
Harold i Kumar: Spalone święta
powrót do forum filmu Harold i Kumar: Spalone święta

Jedynka była żenująca, dwójka niezła, a trójka naprawdę spoko.

Polecam.

ocenił(a) film na 6
Szejku

Heh a u mnie zupełnie na odwrót. Ta podobała mi się najmniej.

ocenił(a) film na 7
Yafatboy

No i wg mnie ta była słabsza od poprzednich.

ocenił(a) film na 4
Yafatboy

Chyba większość uważa tak jak Ty Yafatboy :)

Szejku

Czegos zes sie nacpal?

danteusz

Niczego, a ty?

Szejku

Jestes pewien, ze nie chciales powiedziec: jedynka byla naprawde spoko a 3 zenujaca?
Bo jako fan pierwszej czesci nawet nie biore sie za ogladanie 3 bo po zobaczeniu trailera juz wiem jakie stezenie zenady bedzie w nim zawarte.
krotko mowiac:bluznisz

danteusz

Ale ty dziecko jesteś. Wypowiadasz się na temat filmu którego nie oglądałeś, do tego najeżdżasz na innych. Żenujący gimnazjalista.

Szejku

Ok, dzis czy jutro obejrze. A to jest po prostu nie mozliwe, zeby 1 czesc byla bardziej zenujaca od 3.
Co zreszta fani pierwszych czesci na tym forum potwierdzaja

danteusz

To fani pierwszej części, ja takim nie jestem i mogę mieć inne zdanie. Ja tam na jedynce prawie się nie śmiałem, natomiast na trójce kilka razy, naprawdę mocno, także są gusta i guściki.

ocenił(a) film na 1
Szejku

bo ty masz jakieś wypaczone poczucie humoru. Pierwszej i drugiej części nie ma nawet co porównywać z tym gniotem, oglądając twoje rekomendacje Szejku aż dziwne że bardziej ci się podoba ten syf niż pierwsza i druga część.

mario1885

No tak, nie śmieję się ze wszystkiego co jest o jaraniu, bo nie chodzę już do gimnazjum. Moje poczucie humoru jest ok, było kilka świetnych scen, jak ojciec Marii spuszczający się na choinkę w czasie planu Kumara. W pierwszej części śmiesznych scen po prostu nie było, chyba, że kogoś śmieszy fakt, że dwóch typów jara zioło, to pozdro.

Szejku

bo to byly filmy smieszne glownie dla palaczy trawki narkotycznej.

ocenił(a) film na 4
danteusz

Co jest śmiesznego w spuszczaniu się na choinkę ?? Jak dla mnie nie powinien w ogóle powstać Harold i Kuman 3. Spodziewałem się mimo wszystko czegoś ambitniejszego. A te żarty nawet najlepszym haju by mnie tylko nudziły...

Amigos_3

mowilem o 1 i 2

ocenił(a) film na 4
danteusz

Komentarz był do Szejku <ok>

Amigos_3

Jak to co, przedstawienie planu kradzieży choinki i na końcu ojca Marii dosłownie spuszczającego się na choinkę było absurdalne i bardzo śmieszne. Napisz mistrzu co ciebie śmieszy.

danteusz

No właśnie, a tacy co dla nich trawka to więcej niżpo prostu trawka to gimnazjaliści.

ocenił(a) film na 1
Szejku

no jeżeli dla ciebie śmieszna była scena jak koleś się spuszcza na choinkę to nie mamy o czym dyskutować, w każdym bądź razie słowo "żenujący" jak najbardziej pasuje do trzeciej części.

ocenił(a) film na 9
mario1885

Jesteście żałośni, większość z was obejrzało tylko zwiastun filmu i zaczęło komentować. Film śmieszny, typowa z lekka powalona komedia. Zdecydowanie 8/10. Można obejrzeć tak dla rozluźnienia się. No ze spuszczaniem się na choinkę trochę przesadzili ale wg mnie najlepsza ze wszystkich części

GunsNRoses123

Nie była przesada, to była chyba najlepsza scena z filmu. Świetnie to ukazali.

ocenił(a) film na 9
Szejku

No jak kto woli, ale film i tak świetny :) czekałem tylko na następną część

ocenił(a) film na 7
Szejku

To jest jedyna część która mi się spodobała

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones