PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6059}

Harry Angel

Angel Heart
7,6 48 586
ocen
7,6 10 1 48586
7,5 17
ocen krytyków
Harry Angel
powrót do forum filmu Harry Angel

6/10

ocenił(a) film na 6

Niezły, ale spodziewałem się dużo więcej po tym filmie. Bardzo dobrze dobrane role i muzyka, ale film na więcej jak na 6 nie zasługuje. To moja opinia.

ocenił(a) film na 8
Normaden

Dlaczego nie ? Oprócz tego o czym wspomniałeś film ma kapitalne zdjęcia, idealnie przedstawia mroczny świat a i scenariusz jest bardzo oryginalny. Adwokat diabła oceniłeś na 10, a wg mnie jest on słabszy i to sporo od Harrego Angela.

ocenił(a) film na 6
Kamileki

Na początku (pierwsze 15 minut) stwierdziłem "o kuźwa zarąbisty film będzie", ale potem stopniowo zacząłem się rozczarowywać. Na początku poczułem jakbym oglądał "Chłopców z ferajny" lub inny kryminał z De Niro bo podobny klimat. Fakt scenariusz oryginalny, ale wątek mało rozbudowany. Nie sądzę żebym uchybił temu filmowi dając mu 6 bo to nie jest zła ocena. Film ma zawyżoną ocenę na Filmwebie jak na mój gust. Ale to tylko moje skromne zdanie. "Adwokat Diabła" - super film :) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Normaden

Jak mało rozbudowany? Co miało wg Ciebie się jeszcze znaleźć? W filmie liczy sposób pokazania tematu (a tu jest kapitalnie), a nie ilość wątków. Mam wrażenie, że dałbyś wyższą ocenę gdybyś "nie spodziewał się więcej po tym filmie". Przecież to nie powinno kompletnie wpływać na system oceniania filmów. Fakt 6 to nie jest zła ocena, ale sam stwierdziłeś że gra aktorska i muzyka są bardzo dobre, do tego zdjęcia są kapitalne. A te 3 czynniki to przecież podstawa sztuki filmowej.

ocenił(a) film na 10
Normaden

Pomimo że napisałeś kilka zdań to wciąż nie podałeś żadnego sensownego argumentu dla którego tak a nie inaczej. Może zwyczajnie "bo tak" tylko po co zakładałeś ten temat?
Adwokat Diabła jest bardzo dobry ale do Harrego mu trochę brakuje.

ocenił(a) film na 5
Normaden

średni ten film nie porwał mnie ogólnie nudziłem się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones