PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6059}

Harry Angel

Angel Heart
7,6 48 594
oceny
7,6 10 1 48594
7,5 17
ocen krytyków
Harry Angel
powrót do forum filmu Harry Angel

De Niro w filmie prawie nie występuje. Ta historia wgl mnie nie wciągnęła. 4/10

ocenił(a) film na 10
Citizens88

Po pierwsze skoro jest to bardzo zły film to dlaczego wystawiasz mu aż 4/10? Po drugie to nie wiem jak można powiedzieć, że mało tu jest De Niro. Jest go na tyle dużo, że można powiedzieć, że rozwalił wszystkich w tym filmie. I domyślam się, że Twoja ocena spadła też z tego powodu, że było w nim mało De Niro...

ocenił(a) film na 4
Shady_Yo

Film jest kiepski dlatego 4/10 ale widzialem jeszcze gorsze filmy a ten widocznie jest od nich odrobinę lepszy. Jakbyś zmierzył czas ile występuje De Niro w tym filmie to może wypadłoby góra 30 min.

użytkownik usunięty
Citizens88

Aktora nie ocenia się po ilości minut we filmie,ale po tym,co do niego wnosi...
Film jest świetny,klimatyczny,muzyka idealnie pasuje,wiec czego chcieć więcej?
Mam już dość filmów,gdzie stawia się na akcję a ilość trupów niebezpiecznie zbliża się do "...Rambo 10 w telewizji..."
Nie rozumiem Cię Citizens88-niby znasz aktorów pokroju De Niro a tak naprawdę,poniżasz Ich,mówiąc,iż nie wiedzą jak grać...
Z nick'a wnoszę,że jeszcze kilka lat i być może docenisz "starą gwardię..." Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 4

Aktora nie ocenia się po ilości minut we filmie,ale po tym,co do niego wnosi... - oczywiście masz rację ale im De Niro byłby dłużej na ekranie tym jeszcze więcej by wniósł.
Nie rozumiem Cię Citizens88-niby znasz aktorów pokroju De Niro a tak naprawdę,poniżasz Ich,mówiąc,iż nie wiedzą jak grać... - jeśli byś mógł to odnieś się do jakiegoś cytatu mojej wypowiedzi bo naprawdę nie wiem które zdanie mogłoby świadczyć o takiej opinii. Chyba źle zinterpretowałeś i to nawet bardzo.
Z nick'a wnoszę,że jeszcze kilka lat i być może docenisz "starą gwardię..." - z całym szacunkiem ale nie mam zamiaru zmieniać zdania poglądów itd bo tak piszą wielcy krytycy, znawcy filmwebu. Przyjmij do wiadomoóści że być może z tym docenianiem jest na odwrót i Ty dopiero to zrozumiesz. Ja również pozdrawiam :)

Shady_Yo

Może 4/10 i "bardzo zły" średnio do siebie pasują, ale ja bardzo nie lubię, jak ludzie automatycznie dają 1/10, kiedy film budzi w nich negatywne uczucia. Ja osobiście daję 1 tylko wtedy, kiedy film jest tak zły, że nie jestem w stanie obejrzeć do końca.

ocenił(a) film na 9
Citizens88

Nie mogę się zgodzić - moim zdaniem jeden z lepszych filmów, świetne role i Roberta de Niro i Mickeya Rourke. Film aż lepi się od potu i nowo-orleańskich klimatów, mało widziałem produkcji gdzie udałoby się stworzyć tak wyjątkowy klimat. Zresztą Alan Parker zawsze był mistrzem w budowaniu nastroju. Jeśli chodzi o wkład de Niro - scena z jajkiem miażdży :). Podsumowująć - 9/10.

użytkownik usunięty
Carnivore_filmweb

A ja się cieszę, że mój ukochany film jest krytykowany przez różnych citizenów. Czułbym się źle gdyby podobał się forumowym umysłowym impotentom.

użytkownik usunięty

Jak dla mnie scena z Brownie Mcghee jako Tootsem Sweetem w lazience jedna z lepszych w filmie.
To fakt nie ma juz tak klimatycznych filmow i tworzacych je rezyserow.
Dla mnie arcydzielo i basta.

ocenił(a) film na 10
Citizens88

Fajnie że dałeś 4 chociaż to o 6 oczek za niska nota.
Masz kolego straszny problem bo ty chyba filmu oglądasz dla znanych aktorów. Jak masz takie podejście do życia to bałbym się wiedzieć czego na co dzień słuchasz.
A przepraszam Mickey Rourke to już nie zasługuje na szacunek? Mów co chcesz dla mnie DeNiro jest mistrzem i uwielbiam gościa szczególnie za kilka wybitnych kreacji ale Mickey pomimo wszystko wiele mu nie ustępuje (moim zdaniem rzecz jasna) chociaż jest mniej znany i jego kariera różnie się toczyła .

ocenił(a) film na 4
gacek776

Człowieku przeczytaj jeszcze raz moją opinię i jeszcze raz itd i może ogarniesz co ja napisałem.
Fajnie że dałeś 4 chociaż to o 6 oczek za niska nota -- Bo co bo Ty tak uważasz ?? hah
Masz kolego straszny problem bo ty chyba filmu oglądasz dla znanych aktorów -- napisałem gdzieś coś takiego ??
Jak masz takie podejście do życia to bałbym się wiedzieć czego na co dzień słuchasz. -- chodzi Ci o muzykę jak tak to K44 i PFK głównie ale Ty na pewno tego nie ogarniasz bo metafory są dla Ciebie zbyt zawiłe. ;)
A przepraszam Mickey Rourke to już nie zasługuje na szacunek? -- gdzieśto napisałem ??
Mów co chcesz dla mnie DeNiro jest mistrzem i uwielbiam gościa szczególnie za kilka wybitnych kreacji ale Mickey pomimo wszystko wiele mu nie ustępuje (moim zdaniem rzecz jasna) chociaż jest mniej znany i jego kariera różnie się toczyła . -- nie wiem skąd Ty wymyślasz takie interpretacje. De Niro to jeden z 4 moich ulubuionych aktorów. I po raz kolejny czy ja gdzieś napisałem o braku szacunku dla Mickey Rourke.
Jak następnym razem będziesz chciał zabłysnąć to przynajmniej przeczytaj kogoś ze zrozumieniem.
Dziękuję. :p HAHA

użytkownik usunięty
Citizens88

Wiem jaka histria Cie wciagnie
ogladanie kupy w sedesie
10/10 wystawisz bo prawdo podobnie jestes mucha...

ocenił(a) film na 4

Wiem jaka histria Cie wciagnie
ogladanie kupy w sedesie ---- kolejny zabłysnął gratuluję ile nad tym myślaleś ? a może ktoś Ci pomógł xD bardziej by mnie wciągnęła historia spuszczania ciebie w tym sedesie. Musialem tak odpisać bo pewnie inaczej byś wgl nie wiedział o co mi chodzi i o czym ja wgl do ciebie piszę hehe

użytkownik usunięty
Citizens88

Ja mysle dzieciaku ze jak przestaniesz walic gruche na necie
posmakujesz w musim gownie...

ocenił(a) film na 4

Nawet tego nie udało ci się rozkminić. Gratululację twoi rodzice muszą być z ciebie dumni. heh
a teraz zobaczyłem twój profil jesteś chyba jakimś trollem a więc this conversation is over. :)

ocenił(a) film na 10
Citizens88

Przeceniłem twoją inteligencję. Ale masz widzę godnego przeciwnika. czarnodusznik81 jest może głupszy ale równie wypyskowany więc będzie się wam dobrze gawędzic.
Liczyłem na merytoryczną odpowiedź ale widzę że to cię przerasta. Internauci często mają z tym problem.

użytkownik usunięty
gacek776

P.S chcesz pogawedzisz z moim penisem 20 cm dziewczynko?

użytkownik usunięty
Citizens88

jak siedzisz na penisie mowisz konerwesacja zakonczyla sie?
rozowa cioto jak Ty widziales ten film pierwszy raz na Polsacie pare lat temu to dziw bierze ze pisac i czytac umiesz...
P.S ja go widzialem 20 lat temu na VHS-ie o ile wiesz dzieciaku co to takiego?
a teraz wypier...

ocenił(a) film na 4

Wychodzi na to że masz przynajmniej 30 lat ... a twój poziom jest równy 16latkowi z zawodówki ;p naprawdę współczuję :)

użytkownik usunięty
Citizens88

Wychodzi na to ze masz mniejszy iloraz inteligencji niz ameba wodnista...
81 to rocznik moj wiec wiadomo ile mam lat..
plus minus...
apropos moj poziom to mgr dziennikarstwa i komunikacji spolecznej...

ocenił(a) film na 4

Fajnie ;p tylko szkoda że po dziennikarstwie raczej nie ma co robić a te studia wcale nie są wybitnie trudne :)

użytkownik usunięty
Citizens88

raczej i nie ma co robic
to jak raczej nigdy nie poruchasz i zawsze bedziesz marszczyc freda...

ocenił(a) film na 10

Twój poziom to rynsztok a nie żadna zawodówka jak napisał kolega wyżej. Jeżeli jakimś cudem jesteś magistrem to znaczy że faktycznie każdy może skończyc studia. Ale jest to nie możliwe bo kto widział 15 letniego magistra, który nie może skończyć pierwszej klasy gimnazjum.
Chyba mocno obraziłem Citizensa mówiąc że ma w twojej parszywej osobie godnego przeciwnika.
Między problemem z merytoryczną dyskusją u kolegi Citizensa a twoim buractwem jest jednak przepaść. "Ulżyj" sobie (bo cię chyba swędzi ten gumowy 20 centymetrowy penis) i opuść to miejsce. A gadki o swoich problemach i kompleksach z męskością wpisuj gdzie indziej.
Wstyd że pod klasykami kina wypowiadają się takie błazny.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4

a ty ciagle o tym penisie waleniu gruchy czy ruchaniu jesteś OGRANICZONY :)

ocenił(a) film na 4
gacek776

To niemożliwe że ten typek mowi prawdę o tych calych studiach i chyba nawet o swoim wieku jesli mówi że 81 to jego rocznik by miał 30 lat coś takiego a przecież widzę na mieście największych kretynów w tym mniej więcej wieku a i tak wydają się mądrzejsi od niego hehe

użytkownik usunięty
Citizens88

Bla bla bla...
typowe gejowskie gadanie...

ocenił(a) film na 10
Citizens88

No raczej nie możliwe. Zresztą zobacz opis w jego profilu. Max 14 lat i to w dodatku niedorozwój.
Proponuje gościa ignorowac bo ten temat zamieni się w pogadankę o jego malutkim ptaszku i odmiennej orientacji. Ignorujmy trolla może zniknie.

użytkownik usunięty
gacek776

gacek jestes laikiem ktory nie ma prawa glosu
a ja z takimi odpowiednio polemizuje...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
VincentVanGlock

tak ktoremu wypinasz sie zawsze pod
prysznicem po mydalko schylajac sie
kochaniutki...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Citizens88

Anthony Hopkins w "Milczeniu Owiec" grał zaledwie 15 minut!

użytkownik usunięty

Chociaż wydawało mi się, że troszkę dłużej...ale....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones