PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6059}

Harry Angel

Angel Heart
7,6 48 447
ocen
7,6 10 1 48447
7,5 17
ocen krytyków
Harry Angel
powrót do forum filmu Harry Angel

Ciekawy

ocenił(a) film na 7

Ciekawa produkcja. Naszpikowana symboliką i tajemniczością. Zakończenie mocne, ale dość przewidywalne, parę scen na prawdę pokręconych. Horroru w tym nie wiele, więcej mrocznego kryminału. Polecam na nudny zimowy wieczór.

ocenił(a) film na 3
LekiNaSen

Żałuję, że nie oglądałem tego filmu zimowym wieczorem a dzisiaj troszeczkę przygrzało słoneczko -stąd i odczucia inne. Jestem wyalienowany z towarzystwa pełnego zachwytu. Bezczelnie przysypiałem na tym potwornie nudnym filmie - dotrwałem do końca ale zamęczył mnie niemożebnie - 3/10 !!!

ocenił(a) film na 7
Szpila_1308

film z pewnością nie dla każdego widza. stąd może twoje niezadowolenie. pozdro :P

LekiNaSen

A jak dla mnie ten film jest bez szału. Zastanawiałam się czy dać 6 czy 7. Obejrzeć można i całkiem niezły jest. Muzyka dobra itp. Ale czy klimat "noir"? Ja go jakoś nigdzie nie czułam, dodatkowo końcówka przewidywalna (no może przez chwilę myślałam, że to o DeNiro chodziło). Jakieś mieszane uczucia mam, na pewno nie jest to film genialny. Jak ktoś chce obejrzeć film okraszony symboliką to polecam kino japońskie (nawet to animowane!), bo tutaj symbolika jakaś jest ale to raczej zlepek obrazów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones