PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6059}

Harry Angel

Angel Heart
7,6 48 451
ocen
7,6 10 1 48451
7,5 17
ocen krytyków
Harry Angel
powrót do forum filmu Harry Angel

HARRY ANGEL

ocenił(a) film na 7

Niestety już w połowie seansu domyśliłem się zakończenia.Miałem nadzieję,że zaskoczą mnie,jednak okazało się iż dobrze myślałem.Ogólnie film jest niezły,nic ponad to. 7/10

ocenił(a) film na 10
DefinicjaStylu

Ale z Ciebie bystry chłopak! BRAWO!

ocenił(a) film na 7
jeti

Widzę,że jesteś fanem tego filmu,rozumiem że chciałeś mi ironicznie pojechać,niestety nie wyszło.Więcej dystansu,każdy ma swój gust i to co się podoba Tobie nie musi się podobać mi. ;)

ocenił(a) film na 10
DefinicjaStylu

Spoko, to następnym razem jak Ci się spodoba lub nie spodoba film, weź do ręki notes i zapisz to sobie. Przynajmniej nie będziesz zawracał innym głowy, wypisując bezwartościowe posty na forum.

ocenił(a) film na 7
jeti

Ciesze się,że twoje wpisy są wartościowe,to jest najważniejsze,a teraz odbij Chłopcze.

DefinicjaStylu

W tym filmie nie chodzi o to żeby kogokolwiek zaskoczyć. Za duże przywiązanie do hollywoodzkich schematów tzw. filmu z górnej półki. Jeżeli się domyśliłeś o co chodzi, zamiast czekać na zaskoczenie, trzeba było się zacząć interesować klimatem, grą aktorów i przede wszystkim historią, którą twórcy mają do opowiedzenia. Film genialny.

ocenił(a) film na 7
umberto85

Tu się z Tobą zgodzę,klimat filmu jak i gra aktorska świetna,historia nie jest jakąś rewelacją.Brakowało tego elementu zaskoczenia.Poszli w schemat,dlatego ode mnie 7/10.Widziałem sporo lepszych filmów i pamiętaj,że to moje zdanie. Pozdro!

ocenił(a) film na 6
jeti

Bijesz do gościa, a nie podałeś żadnego argumenty, za to kolega jeden mocny czyli totalna przewidywalność filmu. Poza tym przypoiminam, że to FORUM DYSKUSYJNE, wieć kolega ma prawo wyrazić swoją opinię.

ocenił(a) film na 10
amfre

Do kogo Ty bijesz teraz kolego? Wystarczy sobie obejrzeć oryginalny zwiastun kinowy:
http://www.youtube.com/watch?v=f3zwizUAH5s
i można napisać że, ja się domyśliłem jeszcze przed seansem zakończenia. Można też przeczytać opowiadanie i napisać to samo. ,,Harry Angel'' to nie jest jakiś tani filmik z ,, zaskakującym '' z wora wyciągniętym twistem na koniec filmu, to jest kino klimatu i aktora. A jak Ty już masz ambicje aby zostać milicją filmwebu od obyczajów, to przypomni te Twoje ,,FORUM DYSKUSYJNE'' lepiej DefinicjiStylu który pisze spamowate tematy i dodaje ,,każdy ma swój gust i to co się podoba Tobie nie musi się podobać mi''

ocenił(a) film na 6
jeti

Napisz jeszcze raz... po polsku.

ocenił(a) film na 10
amfre

Może lepiej napisze Ci to brajlem?

ocenił(a) film na 6
jeti

Błyszczysz niesamowicie :-)

DefinicjaStylu


zanim zaczniesz pisac głupoty w internecie - SKOŃCZ PODSTAWÓWKE, BARANIE!

ocenił(a) film na 7
jeti

Usuń konto boś słaby ;)

ocenił(a) film na 8
DefinicjaStylu

Ja także w pewnym momencie się domyśliłam, że Harry Angel i Johnny Favourite to ta sama osoba... Jednak to nie zmienia faktu, że uważam film za bardzo dobry.

DefinicjaStylu

ten film cie przerasta. spadaj oglądac szybkich i wkur...onych nr 34.

ocenił(a) film na 7
kotbury

No, niezbyt skoro był przewidywalny. Daj spokój, leszczu, jacy szybcy? xD

ocenił(a) film na 9
DefinicjaStylu

Wydaje mi się, że to wynika głównie z tego, jak prowadzona jest ta "zagadka" w książce. Tam od początku jest w zasadzie wiadome, z kim Angel ma do czynienia, a im dalej z fabułą, tym postać staje się bardziej niebezpieczna, realna. Czytając miałam wrażenie, że czytelnik od początku miał czuć, że chodzi o Szatana, tylko nie wiedzieć jeszcze, jaka jest jego rola i co mu do Angela. To, że Angel jest, kim jest, też jest tam dość dobrze zarysowane, a ostateczne rozwiązanie jest bardziej dla bohatera, niż dla widza/czytelnika. Też film widziałam dawno i nie pamiętam do końca, jak w nim jest ograny ten motyw, ale patrząc na książkę wydaje mi się, że czytelnik miał mieć mocne podejrzenia co do zakończenia przed głównym bohaterem. A może ja to tylko "mądry chłopak" i dopatruję się głębi tam, gdzie jej nie ma

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones