PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6059}

Harry Angel

Angel Heart
7,6 48 594
oceny
7,6 10 1 48594
7,5 17
ocen krytyków
Harry Angel
powrót do forum filmu Harry Angel

kicz

użytkownik usunięty

slaby horror, slaby kryminal, swietna komedia, ale to niestety malo zeby pokonac granice 1/10, ta ocena zostaje.

użytkownik usunięty

swietna komedia to twoje wypowiedzi na tym portalu - masz satysfakcje z tego mandolinio ?

ocenił(a) film na 10

Widzę że na portalu zalogował się pierwotny polak. Nie przejrzałem wszystkich twoich wypowiedzi ale chyba większość jest w tym tonie. Kaszana, szmira, dno, szkoda czasu to twoje stałe hasła przy dobrych filmach. Dobrze że mamy takich ludzi - dzięki tobie nasze narodowe cechy nie zaginą!

ocenił(a) film na 8
gacek776

Oikofob.

użytkownik usunięty

Mandarynio - mam dla ciebie wyzwanie. Napisałeś niejeden raz że jesteś "znawcą" kina i w wielu miejscach wystawiłeś temu filmowi ocenę negatywną. Ja uważam że to wspaniały film i stawiam 10. Postarajmy się umotywować swoje opinie pisząc krótkie, powiedzmy, dwudziestozdaniowe recenzję. Jeśli czujesz się na siłach - proszę, umieść tu w tym temacie takową - tylko nie zrzynaj z internetu bo poznamy. Jeśli natomiast uważasz że jesteś zbyt wielkim ignorantem i nie dasz rady to nie odpowiadaj badź napisz standardowe "lizardszczyl znowu troluje"

użytkownik usunięty

film dla mas

użytkownik usunięty

Drodzy użytkownicy, przepraszam za to że każda moja wypowiedź jest bezsensownie komentowana przez mojego dawnego kolegę Mandarynia, znanego teraz jako qazqaz1212. Poprzysiągł on na mnie zemstę po tym jak jego niezbyt urodziwa dziewczyna oszalała na moim punkcie i zostawiła go bez słowa wyjaśnienia. Trauma jaką przeżył spowodowała że został gejem i wybrał karierę muzyczną grając na dożynkach parafialnych w rejonie Dębicy na mandolinie, jego drugiej miłości. Co prawda jego żal jest bezpodstawny bo nie zdołamem przełamać niechęci do tej kobiety, raz z powodu faktu iż mandolino wcześniej jej dotykał a dwa naprawdę nie należała do najpiękniejszych ale pozwoliłem jej zostać moim cichym wielbicielem.

użytkownik usunięty

nie karmic trolla, to moze sam sie usunie, bo stad nie usuwaja nikogo, wiec pozostaje nam tylko czekac az sam zmadrzeje (niemozliwe). Film mi sie nie podoba, zeby nie spamowac!

użytkownik usunięty

wyobrażam sobie gejowski uśmiech zadowolenia na ustach autora tego tematu....

Nie ma się co przejmować pryszczatym eunuchem z gimnazjum...qazqaz1212 gdyby wróciły czasy pogańskie, chętnie złożyłbym z ciebie ofiarę najpodlejszemu bożkowi....

użytkownik usunięty
NoGodsNoMasters

a poki co zlozyles mu ofiare ze swojego malego mozgu i pryszczy skoro juz sie tak dokladnie opisales. Nie masz pojecia o kinie, nie masz mozgu, Chyba wystarczajaca rekomendacja by nie ogladac tej chlay skoro uzytkownicy tego pokroju oceniaja wysoko kino kiczu. 1/10 ode mnie

prowincjonalny ten p

użytkownik usunięty

zgadzam sie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
przeciwtrolom

Jesteś marny.

Kamileki

jestes marny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones