PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95746}

Harry Potter i Czara Ognia

Harry Potter and the Goblet of Fire
7,6 412 227
ocen
7,6 10 1 412227
7,1 31
ocen krytyków
Harry Potter i Czara Ognia
powrót do forum filmu Harry Potter i Czara Ognia

Nie dla braku Ludo Bagmana, nie dla braku Mróżki, nie dla braku stowarzyszenia WESZ
Po co robić film na podstawie książki skoro wycina się w nim najważniejsze fragmenty z powodu braku czasu? Odpowiedź prosta i stara jak świat - dla kasy. Jak książki o HP kocham i uwielbiam tak filmów o nim po prostu nie trawię. Oglądając je czuję się jakbym oglądał pokaz slajdów z książki.

ocenił(a) film na 9
Skeletor

Jeśli dla Ciebie gadanie o skrzatach i pijana skrzatka w kuchni to najważniejsze części Czary Ognia, to gratuluję rozumu...

użytkownik usunięty
mareczekp2

został wycięty najważniejszy wątek z synem Bartiego Croucha.. ważniejszy niż cały turniej trójmagiczny nie wszystko musi się krecić wokół HArrego... -,-

ocenił(a) film na 9

Jaki najważniejszy wątek? Przecież młody Crouch był w filmie i odegrał ważną rolę. Zgodzę się że mogli przedstawić jego ucieczkę z Azkabanu bo była świetna, ale z tego co pamiętam to wszystko inne znalazło się w filmie. Dawno nie czytałem książki więc nie pamiętam dokładnie.

użytkownik usunięty
mareczekp2

ale to była tylko dla filmu niewżna zmianka

ocenił(a) film na 9

Jaka wzmianka? Czego dokładnie w filmie brakowało jeśli chodzi o wątek Croucha? Chodzi mi tylko o coś niezbędnego dla fabuły. Napisz wprost bo nie mogę skojarzyć o co Ci chodzi.

ocenił(a) film na 8
mareczekp2

nie pamiętam dokładnie filmu, ale właśnie chyba KuroiNekoo chodzi o Mróżkę. to ona pilnowała juniora, to ją o użycie różdżki oskarżono itd. Mróżka jest logiczną częścią układanki we wszystkim tym co syna dotyczyło.

ocenił(a) film na 7
mareczekp2

Film kompletnie niszczy fabułę z książki.
Już w pierwszej scenie mamy wyjawione kto jest tajemniczą osobą, która męczy Harrego, wyczarowuje znaki itp. itd.
Bez sensu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones