PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476021}

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
7,7 356 495
ocen
7,7 10 1 356495
6,4 31
ocen krytyków
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II
powrót do forum filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II

Mam takie pytanko, orientuje się ktoś czyja jest ta animacja podczas jednej z scen końcowych, gdzie Voldemort i Harry spadają z wielkiego urwiska i podczas spadania omijają wieże Hogwartu

użytkownik usunięty
ktyczynski

? czyja

ocenił(a) film na 8

chodzi o tą scenę która zapoczątkowana jest słowami Harrego ''Chodź Tom, zakończmy to tak jak zaczęliśmy'' (zależnie od wersji napisów'), po czym Harry łapie Voldermorta i rzucają się w przepaść, jest to około 1:47:00

użytkownik usunięty
ktyczynski

wiem, pamiętam...
o jaką animacje ci chodzi ? co ty wgl chcesz ?

ocenił(a) film na 8

? problemy z czytaniem ze zrozumieniem?

użytkownik usunięty
ktyczynski

orientuje się ktoś czyja jest ta animacja podczas jednej z scen końcowych

czyja animacja ? jpd... spece od efektów specjalnych.. nwm co ty wgl chcesz?

pytanie do kosza.....

ocenił(a) film na 8

lol, spece od efektów specjalny xD nie o taką odp mi chodziło, ale dzięki że próbowałeś :)
a btw ''kolesie od efektów specjalnych zajmują się raczej pirotechniką, lub są odpowiedzialni za żywioły, ich praca raczej mało ma wspólnego z programowaniem czy projektowaniem obiektów 3D :)

ponawiam pytanie, niestety już nie do kolegi

użytkownik usunięty
ktyczynski

Pisz lepiej na przyszlosc....
A po co ci to wgl wiedziec ?

ocenił(a) film na 8

x/d

użytkownik usunięty
ktyczynski

Jakiej odpowiedzi się spodziewać od osoby, której słownictwo ogranicza się do "nwm" i "wgl"...

Raczej ciężko stwierdzić kto to zrobił, na pewno ludzie od animacji, może jakieś osobne studio, ale raczej wszystkie animacje były robione przez ludzi ściśle związanych z Potterem. Może spróbuj zobaczyć na napisach końcowych rubryczkę z animacjami, tam powinno być kto tę i inne animacje stworzył :) A jeśli nie masz takiej możliwości, to pozostaje Internet.

ocenił(a) film na 8

Sprawdzę sobie napisy końcowe, bo inaczej może być faktycznie ciężko. Dz :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones