PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476021}

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
7,7 356 765
ocen
7,7 10 1 356765
6,4 32
oceny krytyków
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II
powrót do forum filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II

Zepsuty koniec

ocenił(a) film na 7

Lepiej gdyby Harry był z Hermioną a Ron z kimś innym co o tym sądzicie ?

ocenił(a) film na 4
tomek4815

Ostatnio nawet Rowling przyznała, że Harry powinien być z Hermioną, ale cóż. W końcu nie napisze ostatniej części od nowa...

Skandal

Mogła by napisać kontynuację :)

ocenił(a) film na 4
wort801

To już nie byłoby to samo, Harry, Ron i Hermiona jako dorośli, a świat czarodziejów pozbawiony Snape'a, Dumbledore'a i Voldemorta? Lepiej niech wszystko pozostanie tak jak jest, a jeśli pani Rowling w przyszłości będzie miała zamiar powrócić do świata magiito niech poświęci książki starym bohaterom...

Skandal

Pytanko mam co się stało z tymi co pracowali dla Voldemorta ??? coś z nimi jeszcze trzeba zrobić ......

ocenił(a) film na 4
wort801

Już nie pamiętam, ale na pewno ci, którzy nie zginęli w ostatniej walce trafili do Azbakanu albo jak Malfoyowie uniknęli konsekwencji...

Skandal

Aha ok dzięki :)

ocenił(a) film na 4
wort801

Będę musiał sobie powtórzyć lekturę książek, od trzech lat nie miałem ani jednego tomu w łapie, a pamięć szwankuje...

tomek4815

Nie. Ron i Hermiona są rewelacyjnym małżeństwem, już od pierwszej części wiedziałam, że będą razem :) Taki układ jest też niezbędny ze względów "konstrukcyjnych" Ron nie ożeni się z własną siostrą, więc to jedyny sposób by Harry, Ron i Hermiona znaleźli się w jednej rodzinie.

tomek4815

...a Ron z Ginny - i voíla - mamy kazirodztwo ale co tam :pp
w sumie w historii każdego gatunku ssaka rodzeństwo się stykało nie raz - do czego nie ma wątpliwości xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones