PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645842}
6,2 313
ocen
6,2 10 1 313
Hate Story
powrót do forum filmu Hate Story

data premiery

ocenił(a) film na 9

Obejrzałam własnie film i chciałam ocenić a tu wg filmwebu nie było jeszcze premiery. Może
ktoś wrzucić datę, bo ja nie mam pojęcia jak się to robi?...

ocenił(a) film na 8
E____

Ja równiez ogl film wczoraj i data premiery to 27 kwietnia, ale nie mam pojecia jak to zmienic na fw ;/

użytkownik usunięty
natalia8696

Ja również film widziałam i ubolewam, że nie mogę wstawić oceny... "Zwykli" użytkownicy nie mają możliwości dodawać dat premiery, tylko admini. Chyba należy do któregoś napisać, na to wychodzi, bo widzę, że już sporo osób to obejrzało i przydałoby się wreszcie miejsce na nasze oceny!

ocenił(a) film na 6

Też właśnie obejrzałam ten film. Podobał mi się. Nietypowy jak na Bollywood. Też chciałabym go ocenić. Mam nadzieję, że administratorzy ustawią datę premiery filmu.

E____

Wiele filmów czeka w kolejce, aby otrzymać "datę premiery". Niestety zwykły użytkownik nie ma takiej możliwości, jedynie osoby z czerwonymi łbami (z tego co wiem) mogą dodać datę premiery.

I osobie, która dodała kontrybucję z prośbą o dodanie premiery - sugeruję usunąć, ponieważ zostanie ona (kontrybucja) odrzucona. Weryfikatorzy (zółte i niebieskie łby) nie mają możliwości dodawania premier, jak wyżej wspomniałam. Może jedna albo dwie osoby (z niebieskimi łbami), ale nie jestem tego pewna. Poza tym trzeba mieć wyjątkowego farta, aby właśnie weryfikator z takimi uprawnieniami trafił na tę kontrybucję.

Już napisałam do pewnej osoby, więc myślę, że coś ruszy w tej kwestii. Jeżeli nie w ciągu weekendu to na początku tygodnia (może).
Jeżeli czegoś się dowiem to napiszę tutaj.

Pozdrawiam. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones