PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=273318}
3,2 148
ocen
3,2 10 1 148
Haunted Forest
powrót do forum filmu Haunted Forest

81 minut beznadzi

ocenił(a) film na 1

Muszę się wypowiedzieć na tego filmu ponieważ zmarnowałem 81 minut swojego życia oglądając go i muszę to sobie jakoś odbić. Jestem przestrogą dla tych co mają go sciągniętego z internetu lub co gorsza planują iść do kina albo już w ogóle fatality jak są jego Ku++Wa dumnymi posiadaczami na DVD. Nie oglądajcie go !! Film ten kradnie postacie jak i pomysły z innych filmów nic dobrego z tego nie wynika. To jakby skoczyć do basenu pełnego gówna i oczekiwać ,że stanie się coś fajnego. Bohaterowie są jakby ograniczeni w rozwoju i nie umią dojść do racjonalnych wniosków ,żeby docieć prawdy. Gdyby wysłali 5 osób do lasu i straszyli by ich co noc dziwnymi dźwiękami powstałby lepszy film. Efekty specjalne również są jednym wielkim gniotem . Praktycznie jak tylko mają miejsce widać ,ze są sztuczne do bólu kości .. w latach 80 były lepsze efekty .. Gra kamery to jakiś ,żart w niektórych momentach mam ochotę krzyknąć .K++wa rusz tym obiektywem bo H+ja widać .. Nawet gddybym się dowiedział ,że ten film zrobiła grupa studentów na zaliczenie too bym im powiedział ,że góra 3 dostaniecie ale nie bierzcie się za kinomatografie.. Ogólnie przedstawie w skrócie plan akcji tego filmu ...

od 1 do 20 minuty - mordują ludzi ale reszta ma to w dupie jak i siebie nawzajem
20 do 30 minuty - to samo - ( dwie babki piją halucynogenną herbate lecz tylko jedna ma z niej banie i ginie )
30 do 40 minuty - Robie sobie drzemke .. dzieje się to samo co poprzednio.
30 do 40 minuty - pojawia się nowa postać . która pyta każdego " Gdzie jest Drzewo" .. Stary chyba nieźle ześwirował skoro mnie oto pyta.

40 do 50 minuty - Już dawno wiesz ,że to hała i zmuszasz się do oglądania dalej tego filmu (wskazane przewijanie ,żeby trafić na coś ciekawego)

50 do 60 minuty - wkońcu bohaterowie skumali co się dzieje i jak temu przeciwdziałać ..

60 do 80 minuty - Coś tam robią żeby zwalczyć ducha .. Udaje im się bla bla bla .. koleś uprawa sex z duchem który myśli ,że to jego miłośc .. bla bla krew bla bla krew bla bla koleś zrobił wszystko według wzkazówek zabił ducha .. HURA.. i zosał zakare uwięziony jako duch .. (-_-) .. Ale dalej Hura bo słodka dziewczyna przeżyła ... W tle słychać jego krzyk NOOOOOOOOOOOOOOONOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ..


... Koniec ...

Mam nadzieję ,że jego twórcy żałują ,że takiego gniota wypuścili .. 1/10

resistance

odbijasz sobie kolejnym marnowaniem czasu ?

użytkownik usunięty
resistance

A mi się film podobał. Fajny klimatyczny horrorek .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones