PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=170897}
6,3 226
ocen
6,3 10 1 226
Hei tai yang Nan Jing da tu sha
powrót do forum filmu Hei tai yang Nan Jing da tu sha

Świetnie zrobiony mix filmu fabularnego z dokumentem. Realistycznie oddaje jedna z najwiekszych zbrodni wojennych w poprzednim wieku. Bardzo dobra gra aktorów. Wszystko na faktach . Dla mnie super !!!!

ocenił(a) film na 8
Kolymskiy

dla mnei też bardzo dobry , nie tak dobry jak "men behind the sun 1" ale dobrze pokazana masakra jaka miała miejsce , zrobił na mnie wrażenie . w Gatunku trzeba by dodać jeszcze historyczny.

ps: scena z niemowlęciem to już przesada

ocenił(a) film na 10
brof

Zawsze śmieszyły mnie w filmach na faktach zarzuty o zbytnie okrucieństwo.... Niestety - musisz przyjąć do wiadomości, że takie skur..syństwo miało miejsce i ku pamięci ofiar służą między innymi tak brutalne sceny.

Film naprawdę mocny, zrobił na mnie piorunujące wrażenie, tym bardziej, że nic nie wiedziałem o ludobójstwie japończyków.

ocenił(a) film na 8
stasiuvino

No racja ,apropo akurat wczoraj oglądałem "Nanjing! Nanjing!" z 2009 ,też dobry,ale jak dla mnie ten film lepszy , ale warto obejrzeć te 2

ocenił(a) film na 10
brof

Dzięki, obejrzę.

Kolymskiy

ten film prawdopodobnie to propagande mowy nienawidzi do Japonii, tak jak u nas w Polsce, Zwolennicy ZSRR, Izraelczycy i Rosjanie którzy mieszkają w Polsce , za wszelką cenę chcą skłócić Polskę z Ukrainą pod tytułem UPA i Wołyń aby pomóc Rosji w inwazji na Europe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones