PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=502668}

Hel

6,4 7 186
ocen
6,4 10 1 7186
3,4 5
ocen krytyków
Hel
powrót do forum filmu Hel

Ja sie pytam się dlaczego plakat jest taki jaki jest? Humorystyczne - "prosimy nie zjadać rybek",
"żeby życie miało smak!" ? WHAT THE HEL?

użytkownik usunięty
gringler

hehe - eeee fajny jest ten plakacik! :) Taki ironiczny troszkę..

ocenił(a) film na 6

Może i tak, ale gdybym zobaczyła plakat to spodziewałabym się innego filmu - powtarzam - patrząc na sam plakat. :) Rybka jest naprawdę pobocznym wątkiem, a gra główną rolę na plakacie. :)

użytkownik usunięty
gringler

heh eh ta rybka :) Sam plakat oprócz naszej rybki przypomina mi ten plakat (link). Nie wiem czy oglądałaś ten film, jeśli nie, a lubisz obyczajówki to polecam :)

http://www.filmweb.pl/film/%C5%9Awiat+wed%C5%82ug+Barneya-2010-520862#poster-1

ocenił(a) film na 7
gringler

Ale to samo dotyczy traileru, który też sugeruje zupełnie inny film...

użytkownik usunięty
langowa

hmmmm tak? Nie widziałem trailera. Natomiast ostatnio gdzieś czytałem o trailerach amerykańskich, jak potrafią wprowadzić ludzi w błąd. I była akcja, że kobita zaskarżyła wytwórnię że ta wprowadziła ją w błąd gdyż po obejrzeniu trailera oczekiwała zupełnie innego filmu niż otrzymała :D. I chciała zwrotu kosztu za bilet lol :) normalnie sprawa w sądzie. Ciekawe czy zakończyła się ugodą hehe ehhh ta Ameryka.

ocenił(a) film na 8
gringler

Mam dokładnie takie same odczucia co do plakatu. Gdybym zobaczyła sam plakat, nie obejrzałabym tego filmu, bo plakat sugeruje kolejną kiepską polską komedię. :/

ocenił(a) film na 7
gringler

Polska Szkoła Plakatu Filmowego :). Może chodzi o to, żeby brać hel "żeby życie miało smak?

gringler

Mało jest bardzo dobrego polskiego kina- ten film polecam, ale sami producenci "Hel" tego nie zrobili. Plakat- nie ma żadnego związku z tematami poruszanymi w dramacie. Brutalnym, nie zabawnym i nie ma tu niczego do wyśmiania, okpienia... Mogli by to w kolejnych reedycjach poprawić- biała karta, czysta i tytuł by wystarczył.

ocenił(a) film na 8
gringler

Mam takie same odczucia co do tego plakatu. Przeszkadza mi wręcz po obejrzeniu filmu.

ocenił(a) film na 9
gringler

Miejscem akcji jest min szpital psychiatryczny,wiec plakat jak najbardziej na miejscu,lekko psychiczny :) Poza tym odnosi sie do konkretnej sceny ktora jest dosc istotna dla calego filmu.Dopiero niedawno go obejrzalem i musze przyznac ze jest swietny.Znakomita glowna rola.

gringler

Faktycznie - z dupy ta rybka...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones