PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31419}

Helikopter w ogniu

Black Hawk Down
7,8 314 109
ocen
7,8 10 1 314109
7,4 24
oceny krytyków
Helikopter w ogniu
powrót do forum filmu Helikopter w ogniu

Doskonałe

ocenił(a) film na 9

kino wojenne (jak dla mnie oczywiście), obraz, który ukazuje dobrze wyszkolonych, uzbrojonych i pewnych siebie żołnierzy, ginących przez głupotę i nieudolność tych, którzy całą akcję zaplanowali, czyli po raz kolejny "USA zalicza wpadkę", jeśli chodzi o całość to jest znakomicie zrealizowana, świetne zdjęcia, realizm, muzyka Hansa Zimmera, doborowa obsada, jeden z moich ulubionych filmów wojennych

ocenił(a) film na 10
LucasLang

Napisałeś to w traki sposub jakby nieudane operacje były normą wojsk USA. :). Nie myli się ten kto nic nie robi. To niebyła ich jedyna akcja w Somali tylko i innych się nie mówi bo się udały, lub przynajmniej nikt po stronianie USA nie zginął.

ocenił(a) film na 9
polukr

OK, może trochę przesadziłem :)

LucasLang

Dla mnie 10/10. Zgadzam sie ze wszystkim procz tego, ze " po raz kolejny USA zalicza wpadkę" ... P;)

ocenił(a) film na 8
Shurtugal_Eragon

Oj, na pewno po raz kolejny zalicza wpadkę. Cała wojna w Afganistanie i Iraku to jedna wielka wtopa i powód powiększenia się "państwa" islamskiego. W dzisiejszych czasach coraz częściej akcje zbrojne przynoszą odwrotny skutek od zamierzanego.

OmniModo

zgadza się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones