PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=243760}

Hell

6,5 1 509
ocen
6,5 10 1 1509
Hell
powrót do forum filmu Hell

"Tak też uważała Ella, do momentu, kiedy poznała Andreę, dla którego chce skończyć ze
złymi nawykami"- osoba, która pisała opis filmu niech mi łaskawie wyjaśni, w którym
momencie Ella zmieniła się dla Andrei bo oczu nie odrywałam od ekranu, a
najwidoczniej to przegapiłam...
Zmieniła się dopiero gdzieś tak podczas ostatnich 20 sekund filmu, ale Andrea za
dużego pożytku z tego nie miał.
Za to rozpiła go, wciągnęła w prochy, bójki barowe, jazdę po pijaku, ćpanie w operze,
zlicytowała jego porsche, narzygała do kibla, zepsuła jego i tak już kiepskie stosunki z
matką, a na koniec doprowadziła do tego co się stało. Naprawdę się dla niego zmieniła,
nie ma co :p

Sam film jest koszmarnie nudny, bezsensowny, stereotypowy, przerysowany i
przewidywalny.
Spodziewałam się katharsis, a dostałam chałę jakich mało. No ale ja mam pewnie
problem z francuskim kinem bo naprawdę na palcach jednej ręki potrafię policzyć
francuskie filmy, do których chcę wrócić :P

Na koniec dodam, że była to najdłuższa reklama Diora jaką w życiu widziałam.

Osobiście polecam ten film jedynie osobom, które kompletnie nic innego nie znajdą do
oglądania wliczając w to "Panoramę" i "Wiadomości".

Lili89

Zapomniałam jeszcze o Guccim...:p

ocenił(a) film na 7
Lili89

Ale katharsis w takich filmach własnie jest przewidywalne i stereotypowe... a tutaj tego nie było.

Redrum

Było, 20 sekund przed końcem mozna powiedzieć, że Ella przeszła katharsis ;)

ocenił(a) film na 7
Lili89

Ja nie przypominam sobie, ale może już nie pamiętam...

ocenił(a) film na 10
Lili89

katharsis było bardziej ukazane w książce, na podstawie której film powstał. Zakończenie jest całkowicie inne, ale cóż wola reżysera... Ogólnie to myślę, że po przeczytaniu książki całkiem inaczej podchodzi się do tego filmu, jednak tak jest chyba z wszystkimi ekranizacjami

ocenił(a) film na 9
Lili89

Ten film ma właśnie takie działanie, albo odrzucające albo przyciągające lub dwa w jednym.
Mnie też na początku odrzuciło. Ale każdy ma problemy, starałam się zrozumieć, dlaczego oni tacy byli i zmieniłam zdanie.
Apropo Andrea, on już wcześniej bawił się w szybką jazdę i Hell mu wspomniała, że co on chce się rozwalić autem? Sam był połamany w środku, nie umiał powiedzieć dość, a ona tego pragnęła żeby się sprzeciwił. Szukała takiego faceta, co nie będzie tchórzem i nie odwróci się od niej. On wrócił ale za późno...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones