PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99829}
6,8 91 085
ocen
6,8 10 1 91085
6,2 13
ocen krytyków
Hellboy
powrót do forum filmu Hellboy

obejrzałem i mnie nie porwał. nie zgodze sie że efekty "z dupy" bo jest na czym oko zawiesić. początek nawet mroczny - naziści i wogóle.potem jednak całe przeniesienie historii na czasy współczesne troche zbija tempo.robi sie taki "klasyczny film hollywood".aż za bardzo.moim zdaniem nie jest to najgorsza ekranizacja komiksu (jak nie wierzycie to obejrzyjcie Hulka:))ale rewelacji tez nie ma.pod koniec miałem wrażenie że film jest za długi a to jest najgorsze co może być.można obejrzeć.

rogalo5

Przyznam sie bez bicia, że najpierw widziałem film, dopiero później przeczytałem komiks, wstyd przyznac ale jakos nigdy sie nie pokusiłem bo okładka mnie odrzucała, ja lubie raczej komiks realistyczny a mignola rysuje raczej klasycznie "płasko" głupi jednak byłem bo nie skojażyłem go ze świetnym SANCTUM z batmanem w roli głównej. Po seansie bylem podekscytowany tym filmem jednak po przeczytaniu "Nasienia zniszczenia" zmieniłem zdanie, film był jak zwykle słabszy od komiksu ot kilka zlepek z komiksów mignoli..
Rsputin ekhm ekhm no porównując go do komiksowego odpowiednika zacytuję kolegę z forum: " tak blisko a tak daleko.."
Kroenen hmm no pomysł niezły, świetnie wyglądał w mundurze, w komiksie motyw mało wyeksploatowany w filmie prawie postań numer 1
Abe Saphien echhhh bozie bozie w komiksie to twardy gość, a przynajmniej nie eunuch i nie żywił sie zbukami :/
ukochana zelazna dziewica Ilsa tylko muśnięta przez film a szkoda, bo niezła była
czerw zdobywca i nasienie zniszczenia po prostu g e n i a l n e
powinni nakręcić idealne adaptacje tych dwóch komiksów a nie mieszac wszystko jak zwykle

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones