PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=596586}
2,7 1 890
ocen
2,7 10 1 1890
Hellraiser: Revelations
powrót do forum filmu Hellraiser: Revelations

Pytanie czy od pozostalych ciezko mi powiedziec

ocenił(a) film na 3
sador1991

Są na takim samym beznadziejnym poziomie

sador1991

Tu się zgodze piąta częśc z detektywem w roli głownej uważam za najsłabszą Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 1
inMate1818

Dobrze że się zgadzamy co do 5 części bo dużo użytkowników pisało że 5 wcale nie należy do najsłabszych

inMate1818

Jestem tego samego zdania że piąta jest nasłabszą częścią

ocenił(a) film na 2
sador1991

Dla mnie piątka była ciekawą odskocznią od bólu fizycznego na rzecz bólu psychicznego. Do tego wprowadzenie konwencji filmów noir w tym wypadku było bardzo dobrym posunięciem, jeszcze bardziej podkreślających inność tej części względem reszty. Dla mnie trzecie najlepsza część z serii (po jedynce i dwójce).

ocenił(a) film na 1
Hydeist

Mnie piątka się nie podobała bo czułem się jak bym oglądał film detektywistyczny taki bardziej film kryminalny niż horror.

ocenił(a) film na 2
sador1991

A, to tu w dużej mierze przyznaję rację :)

ocenił(a) film na 1
Hydeist

Ciesze się:)

ocenił(a) film na 6
sador1991

A według mnie 5 cześć Hellraisera należy do jednych z najlepszych w serii...fakt że był to bardziej kryminał z elementami horroru niż typowy, rasowy horror ale i tak podobał mi się bardziej niż chociażby według mnie średnia 2 cześć albo wręcz bardzo słabiutka 4 część...

ocenił(a) film na 1
Majka_1993

4 część jest beznadziejna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones