PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97947}

Hellraiser: Sekta

Hellraiser: Deader
5,0 3 733
oceny
5,0 10 1 3733
Hellraiser: Sekta
powrót do forum filmu Hellraiser: Sekta

2/10

ocenił(a) film na 6

jak dla mnie najgorsza część z całej seri

Morrison_filmweb

Twoje zdanie nie ma tutaj żadnego znaczenia.

ocenił(a) film na 6
impaler1

Ha ha a niby twoje ma.

Morrison_filmweb

Nie i dla tego się nie wychylam z durnymi wypowiedziami.

ocenił(a) film na 6
impaler1

OK ale to że dałem swoje zdanie na temat tego filmu że jest najgorszy z całej serii to jest moje zdanie i nikt nie musi się nim sugerować po prostu ta część mi się nie podobała i o niej napisałem.

Morrison_filmweb

Spoko. Ja uważam że njgorszy jest Hellworld i teraz Revelations.

ocenił(a) film na 6
impaler1

Oj REVELATIONS jeszcze nie oglądałem ale po wypowiedziach wychodzi fatalnie czy to naprawdę taka kiszka.

Morrison_filmweb

Totalna. obejrzałem tylko temu że jestem fanem Hellraisera. Ale ta część to nieporozumienie, a Pinhead wygląda co najmniej śmiesznie by nie powiedzieć komicznie. scenariusz filmu totalnie do kitu.

ocenił(a) film na 6
impaler1

Ja sam plakat jak widziałem to mi się śmiać chciało jak PINHEAD wyglądał ale myślałem że nie będzie tak żle. Ale chociaż dzisiaj obejrzę Wysłannika Piekieł 1 część ma lecieć na Cinemax hd o 23.15

Morrison_filmweb

Warto. Absolutny klasyk gatunku! :)

użytkownik usunięty
Morrison_filmweb

Dla mnie to dopiero pierwsza część tej serii jaką obejrzałem no i ... słabe. Ani straszne, ani ciekawe, dosłownie nic, pusty film. Spodziewałem się więcej Pinhead'a bo byłem ciekaw co to za postać tak często wymieniana wśród takich łotrów jak Fredyy/Jason.

ocenił(a) film na 2

Toś kijową se część wybrałeś :D zawsze zaczyna się od jedynki,no ale jak to chce.Pozdro

ocenił(a) film na 3
Morrison_filmweb

Zgodzę się jak najbardziej :D

ocenił(a) film na 2
Morrison_filmweb

Nie wiem czy najgorsza ale wiem że czym dłużej ten film trwał tym niżej spadała moja ocena,zauważmy że film był robiony 2005 a efekty są dość kiepskie choć jest ich strasznie mało,aktorstwo nie powala jak i fabuła,tylko dlatego że nie jestem wielkim fanem tegoż filmu to też dam 2 ale pewnie fani dają 1.Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones