PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97947}

Hellraiser: Sekta

Hellraiser: Deader
5,0 3 730
ocen
5,0 10 1 3730
Hellraiser: Sekta
powrót do forum filmu Hellraiser: Sekta

To jedna z najsłabszych odsłon serii Hellraiser. Dla tych, którzy dziwią się skąd tyle nieścisłości w scenariuszu - ciekawostka. Scenariusz miał być w zamyśle podstawą filmu niezwiązanego z serią "Hellraiser", ale ostatecznie coś nie wyszło z tym filmem, więc wciśnięto na siłę wszystkie nawiązania do Hellraisera, co dobiło niemiłosiernie efekt końcowy.

ocenił(a) film na 3
TrollinX

Zarówno o tej, jak i poprzedniej części nie można nic dobrego powiedzieć. Chociaż w tej początek filmu zapowiadał się całkiem fajnie i nie znudził mnie tak bardzo jak poprzednia część, dlatego daję oczko wyżej 4/10.

ocenił(a) film na 3
JasonKrueger

dokladnie slabizna jak nie wiem i ta i wczesniejsza czesc ; ]
3/10

ocenił(a) film na 6
prodigy_111

a mi sie nawet podobalo, tak do polowy bylo super, mrocznie, tajemniczo
pozniej jak bohaterka co chwile sie budzi i nie wiadomo co juz jest naprawde a co jej sie sni czy costam, to juz jest zbyt metnie i nudno
patrzylem na to i "tak wiem, schizy, umowmy sie, ze zalapalem i nie mam pojecia co jest snem a co jawa bo o to wam chodzilo, a teraz posuncie wreszcie historie naprzod do cholery!!!"
no a zakonczenie jak na hellraiser ok, ta seria chyba juz slynie z kulawych zakonczen,
pamietacie jak konczy sie hellraiser 2?? to tak jakby rezyser skoczyl na lunch i pod jego nieobecnosc ostatnit 5-10minut filmu dokonczyl ktos inny, albo moze sie kapneli ze konczy im sie tasma albo maja plan wynajety jeszcze tylko na 10minut i stwierdzili ze dokreca byle co na szybko

tak czy siak za ta czesc dam 6/10 bo przyznam ze do polowy, a moze nawet troszke dalej bylo bardzo fajnie, klimatycznie i wczulem sie w ten film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones