PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97947}

Hellraiser: Sekta

Hellraiser: Deader
5,0 3 739
ocen
5,0 10 1 3739
Hellraiser: Sekta
powrót do forum filmu Hellraiser: Sekta

W końcu zmusiłem się do obejrzenia tej częśći, nie z ciekawości, raczej z tęsknoty za dobrym horrorem. Czym ta częśc różniła sie od poprzednnich (pomijam oczywiście dwie piewsze części)? Kolejny zlepek urojeń i "przeraźliwych" wstawek, żeby pod koniec pokazać Pinhead'a i fani mają być usatysfakjonowani. Ja nie jestem, Nużacy wątek, klimat nijaki, aktorzy denerwujący. Nawet trudno fabułę skleić w logiczną całość? o co w tym chodzi? Wybraniec? I co ona miała zrobić, czemu sekcie zależało tak bardzo na bohaterce? Czego wogóle ta sekta szukała? Chyba nie tego co dostała? Wydaje mi się, że na siłę starano sie tu wepchnąc jakomś mistyczną prawde. "Ocal nas" - ładne mi ocalenie... Jak wspominałem, szereg urojeń bohaterki, mający na celu z nudnej fabuły uczynić jakiś pseudogłeboki sens. Ale to już nawet bylo, bodaj w Hellseeker'rze.
Boję sie sięgać po ostatnia część, ale zapewne niedługo ja obejrze.
Zamiast brnąc w coraz to bardziej "oryginalny" pomysł, przydał by się restart historii. Z chęcią obejrzał bym Hellraisera z klimatem jedynki w nowszej odslonie, wolę już smaczną, ale odgrzaną potrawę, niż niestrawne danie orientalne....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones