PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97947}

Hellraiser: Sekta

Hellraiser: Deader
5,0 3 733
oceny
5,0 10 1 3733
Hellraiser: Sekta
powrót do forum filmu Hellraiser: Sekta

Podsumowując cz 7 Hellraisera była dobra tylko czemu Pinhead znowu tylko na koniec zawitał na pare minut przed napisami ?.No cóż można dostać fioła bo nie wie się co jest realne co jest snem i wymysłem na jawie jakimś widziadłem tej bohaterki .Ale cenobici dobrze ukarali tych z tej sekty niezle ich przebił Pinhead na wylot łańcuchami albo tego kolesia głównego jak zabił ale go rozerwało na strzępy dobre to było ;).Ale szkoda naprawdę że nie dali Pinheda przez cały film tylko aby na koniec wparował zabił tam tych co miał zabić i koniec taki że klientka się pchnęła nożem ;(.No cóż mogli dać lepszą akcję co to za Hellraiser bez Pinheda od początku ok. był tam w jednej scenie na początku jak otworzono pudełko lamentu ale ta akcja z nożem wbitym w plecy ,no ogólnie to sam nie wiedziałem już co jest prawdziwe co jawą stworzoną przez Pinheda ;/.Ogólnie koniec był dobry i tyle .

ocenił(a) film na 3

I tak pod względem filmu psychologicznego, że nie wiadomo o co chodzi i trzeba pomyśleć lepszy jest zdecydowanie Hellraiser V, który jest jedna z lepszych części cyklu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones