PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97947}

Hellraiser: Sekta

Hellraiser: Deader
5,0 3 730
ocen
5,0 10 1 3730
Hellraiser: Sekta
powrót do forum filmu Hellraiser: Sekta

cóż za cienizna!

ocenił(a) film na 2

bieda, aż piszczy. co to ma wspólnego z prawdziwym Hellraiserem? i kiedy Rick Bota przestanie wreszcie kaleczyć tą serię swoimi tworami? film nudny, schematyczny i pełen ogranych chwytów. klimat? gdzie? jeżeli co sekundę pojawia się zjawa na ekranie, nie świadczy to o klimatyczności, tylko o tym, że twórcy nie mieli pomyslu na nic innego. zwykła sztampowa produkcyjka na którą nikt by nawet nie splunął, gdyby nie to, że podłączono ją pod slawny cykl i upchnięto na moment Pinheada. Bota! "kończ waść, wstydu oszczędż!"

ocenił(a) film na 3
Caligula

"kończ waść, wstydu oszczędź!" Lepiej sam bym tego nie ujął

ocenił(a) film na 9
Caligula

Też uważam Caligula, że bez obrazy pitolisz trzy po trzy. To, że film praktycznie nie nawiązuje do Hellraizera nie oznacza, że jest słaby. Film jest rewelacyjny a klimat wciska w fotel. Jeżeli film jest dla Ciebie nudny - wybacz ale bzdurzysz. Ograne chwyty? Ciekawe w jakim filmie widziałeś np. senę z nożem w łazience albo "śmierciarzy" na stacji metra.
Również uważam "kończ waść wstydu oszczędź"

ocenił(a) film na 2
stasiuvino

jeżeli film jest dla mnie nudny to oznacza że "bzdurzę"? nie, sądzę, że po prostu wyrażam swoją opinię o nim, ale widać ty masz inne zdanie na ten temat. winszuję;]

Caligula

Dla mnie film jest dobry a oglądałem wszystkie czesci Hellraisera
www.kariwuhrer.prv.pl

ocenił(a) film na 8
Damian24

"Kończ waść wstydu oszczędź" to sie odnosiło do Boty. A ja swoją drogą też bardzo lubię ten film jak wszystkie części. Pozdrowienia dla fanów i antyfanów filmu ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones