PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34714}

Hellraiser II: Hellbound

Hellbound: Hellraiser II
6,6 10 239
ocen
6,6 10 1 10239
8,0 2
oceny krytyków
Hellraiser II: Hellbound
powrót do forum filmu Hellraiser II: Hellbound

Jak to się stało, że ten doktorek(szef psychiatryka)stał się cenobotem o_O?? Czemu nie był on torturowany tylko dostał jakąś moc, dzięki której mógł pokonać tych głównych cenobotów? I czemu Pinhead nie miał na tyle siły, by pokonać tego doktorka? No, czemu on był aż tak silny? Wracając do Pinhead'a i jego spółki - jak ten doktorek mógł ponownie ich zabić, skoro byli w piekle i jak się okazało wcześniej byli ludźmi? Tzn co się z nimi stało po (ponownej?) śmierci?

P.S. Dopiero "wchodzę" w świat Hellraisera, więc nie piszcie mi, że odpowiedź jest oczywista i jest w n-tej części sagi... (obejrzałam dopiero pierwszą i drugą)

ocenił(a) film na 8
Suumi

Odpowiedź masz w tej części.

Cyryn

Skoro zadałam pytanie na forum, to nie znalazłam odpowiedzi na moje pytania =='....

ocenił(a) film na 8
Suumi

Może oglądałaś nie uważnie?

ocenił(a) film na 6
Suumi

Jest jedna odpowiedz... ten film to pomylka, ma sie nijak do czesci pierwszej czy nastepnych... taka wyrwa w calej serii

ocenił(a) film na 10
shamar

Jest też druga odpowiedź, twój tekst to pomyłka, tak samo jak twoja osoba na tym forum

ocenił(a) film na 6
homer700

widze, ze kolejne debilne dziecko dorwalo sie do neta i konieczne chce sobie popluc...

ocenił(a) film na 7
Suumi

Doktorek stał się cenobitem, prawdopodobnie dlatego, iż był panem kostek. Nie interesowały go takie sprawy, za które umierały poprzednie ofiary, chciał stać się po prostu panem śmierci.
Pinhead i jego spółka, dzięki Kirsty, przypomnieli sobie, iż kiedyś byli ludźmi. Przez ten sentymentalizm ich diabelska moc się osłabiła. Wykorzystał tę chwilę doktorek do ich unicestwienia. Oczywiście z poprzedniej części wiemy, iż cenobitów zabić się nie da, więc to tylko tymczasowa ich niemoc.
Każdy ma prawo, po otwarciu kostki, stać się cenobitem jeśli jest wystarczająco zły, lub jeśli inny cenobit tego sobie życzy. O dalszych szczegółach dowiemy się z części następnych, zwłaszcza z III i IV.

V część jest zdecydowanie najlepsza z całej serii, polecam wytrwać do końca.

ocenił(a) film na 5
freepick

znalazla sie 1 osoba ktora zechciala wytlumaczyc a nie pier.... od rzeczy i najezdza na ludzi ktorzy czegos nie wiedza lub maja inne zdanie

a wg mnie ten film to klapa i tyle

hellraiser 1 byl swietny(do momentu az kirsty odsylala cenobitow za pomoca kostki do piekla, te ostatnie sceny byly wg mnie w najlepszym wypadku kiepskie)
a 2 to jak dla mnie wielkie rozczarowanie.
bardzo slaby film ktory na dodatek psuje dobra pamiec o czesci 1 dajac odp na niektore pytania, odpowiedzi ktore poprostu mi sie nie podobaja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones