PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34714}

Hellraiser II: Hellbound

Hellbound: Hellraiser II
6,6 10 239
ocen
6,6 10 1 10239
8,0 2
oceny krytyków
Hellraiser II: Hellbound
powrót do forum filmu Hellraiser II: Hellbound

Tak spaprać wspaniałypomysł z częśc pierwszej byo ciężko, ale reżyser podołał zadaniu. Piekło to jakiś legoland i gdzie mu do tego z jedynki. Wkurwia mnie doktorek. Jedyny plus to cenobici,Dough Bradley i muzyka. Mimo tego że ta część jest najgorsza seria jest najlepsza na świecie

ocenił(a) film na 9
kanton

Prwdę mówiąc jestem bardzo zaskoczony twoją opinią... Ja uważam, że druga część jest najlepsza. Szpital psychiatryczny, historia "narodzin" Pinheada, świat Cenobitów - po prostu miodzio. Obejrzyj część VIII a zobaczysz co to znaczy "spaprać wspaniały pomysł" :P

Chidder

Widzę że nie widziałeś 3ciej częśći - bo to jest dopiero kicha.

ocenił(a) film na 10
kanton

No co Ty! Ten film to jeden z najlepszych sequeli w historii! Zachowuje atmosferę oryginału i jeszcze ją podbudowuje. Daj temu filmowi szansę!

Patrix666

witam, nie widzialem do tej pory ani jednej czesci, ktore bys polecil? ktore sa dobre? napisz, dzieki

kanton

stary nie widzialem do tej pory ani jednej czesci, ktore bys polecil? ktore sa dobre? czy jak nie zobacze n.p. dwojki, to moge ogladac trojke i wiedziec o co chodzi? napisz, dzieki

Slawek

zacznij od jedynki to absolutnie najlepsza część, reszta nie dorasta.

ocenił(a) film na 10
kanton

Ty idioto. Co ty pierdolisz? Masz zryty mózg. Nie masz pojęcia co to horror. Najlepiej oglądnij sobie Harrego Pottera i posłuchaj Tokyo Hotel.

Belzebub_2

do kogo to było?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
Belzebub_2

Trzecia część jest zdecydowanie najgorsza. Miałame dodać do "niej" komentarz, ale stwierdziłem, że szkoda czasu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones