PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34714}

Hellraiser II: Hellbound

Hellbound: Hellraiser II
6,6 10 239
ocen
6,6 10 1 10239
8,0 2
oceny krytyków
Hellraiser II: Hellbound
powrót do forum filmu Hellraiser II: Hellbound

Dwójka podobała mi się tak samo jak jedynka a może nawet troszkę bardziej. Genialna muzyka i scenografia budują niezłą atmosferę. Dużo krwawsza część niż pierwsza. Jedno muszę przyznać, że jak na 1988 rok to charakteryzacja jest po prostu oszałamiająca - to jak przedstawili Julie bez skóry mnie po prostu zachwyciło, te detale anatomiczne, mięśnie i w ogóle całościowe wykonanie...no po prostu brak słów co można wyczarować nie mając do dyspozycji efektów komputerowych jak dzisiaj. Bardzo udana kontynuacja. Zaraz zabieram się za oglądanie trójeczki - mam nadzieję, że utrzyma poziom :)

ocenił(a) film na 9
flex86

Dwójka może podobać się bardziej od jedynki. Nie ma co się krępować, aby wyrazić taką opinię. Klimat w trójce będzie utrzymany. Niestety aktorstwo i fabuła trochę podupadły. Czwórka jest świetna. Nie wiem dlaczego wyparł się jej nawet reżyser. Piątka jako kontynuacja serii może być różnie oceniana, jednak gdy spojrzy się na nią jak na odrębny film z pewnością jest warta uwagi. Odradzam iść do końca serii. Pozostanie wówczas spory niesmak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones