PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563042}
5,8 51 711
ocen
5,8 10 1 51711
5,4 7
ocen krytyków
Hercules
powrót do forum filmu Hercules
UPADLY_WIDZ

I do tego ma w nim zagrać The Rock czyli film może być epicki a jeszcze do tego Hobbit mu utoruje drogę i Percy Jackson utorują mu drogę.

adrian229

"Hobbit mu utoruje drogę i Percy Jackson utorują mu drogę."

Aaa-hhha-ha-ha-ha

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
adrian229

"Dobre"? A-hahahahahaha

adrian229

Chyba dobrego filmu nie widziałeś.

UPADLY_WIDZ

No mam złą wiadomość , nie będzie żadnych potworów ten film będzie bardziej ludzki i przyziemny, będzie wojna i krew , krew i wojna. :)

WIELKI_BEN

ma być rzeź

ocenił(a) film na 6
UPADLY_WIDZ

Liczę na filmową wersję God of War.

ocenił(a) film na 7
kozior

Niestety film nie będzie mega widowiskiem na które liczyłem będzie bardziej przypominał troję tutaj macie wątek który jest na tym forum : W tej wersji historii słynnego herosa odrzucone zostały wszystkie wątki nadnaturalne. Herkules nie jest tutaj synem Zeusa, ale zwykłym człowiekiem, który dorobił się niezwykłej reputacji dzięki swojej waleczności. Wraz z dowodzoną przez niego bandą najemników, zostaje zaangażowany do wykonania zadania, które okazuje się początkiem bardzo skomplikowanej intrygi. Ja liczyłem na coś w stylu Starcia tytanów ale zobaczymy może będzie fajny.

Itachi696

efekty beda pewnie w deche, ale osobiscie uwazam Johnsona za malo przekonujacego......widzielismy go w kilku filmach i tak naprawde nie jest to nic spektakularnego.....brakuje mi w nim czegos, co aktor miec powinien...zgadzam sie ze film wielkim widowiskiem nie bedzie...oby nie powtorzyl losu takiego jak Conan Barbarzynca 3D czy Disneyowska super produkcja John Carter.....

UPADLY_WIDZ

Raczej będzie to niestety klapa, moim zdaniem film nie będzie ani dobry, ani nawet w BoxOffic'e się nie wyróżni niczym.

RazzleMan88

Coś mi się zdaje,że to będzie film coś jak Król Skorpion :D

UPADLY_WIDZ

Aj, wybacz, w złym temacie to napisałem. Przepraszam :)

ocenił(a) film na 5
RazzleMan88

Ważne, żeby była Rka.

ocenił(a) film na 6
UPADLY_WIDZ

Szkoda, że w tym filmie główny bohater będzie miał błędne imię. Starożytni Grecy nie znali żadnego Herkulesa, tylko Heraklesa. Sorry, że się wymądrzam, ale po prostu uwielbiam mitologię grecką, stąd moja uwaga. Momentami mnie to nawet wnerwiają takie nieścisłości. Wydaje mi się, ze ten film będzie o niebo ciekawszy niż "Hercules: The Legend Begins" z Kellanem Lutzem ze "Zmierzchu". Pozdrawiam.

ash_williams85

Poniekąd muszę się zgodzić, lecz biorąc na przykład "Starcie tytanów" gdzie też są "pewne" nieścisłości :) nie możemy skreślać takiego filmu z listy udanych, to są filmy rozrywkowe...nie dokumentalne.

ocenił(a) film na 6
UPADLY_WIDZ

Masz rację, jednak miło by gdyby choć raz Amerykanie odważyliby się nazwać go Heraklesem.

ocenił(a) film na 6
ash_williams85

...miło by *było* gdyby...

ash_williams85

Ale oni od zawsze mają swój świat , swoje kredki i swoich "artystów"... :)

ash_williams85

Herkules to nie błędne imię , rzymianie nazywali Heraklesa Herkulesem to jest jedna i ta sama postac

ocenił(a) film na 6
Tyrael77

Tak tylko, że skoro jego ojca nazywają Zeusem (a nie rzymskim Jowisz lub Jupiterem) to jest błąd. Niech się Amerykańce zdecydują, na podstawie której mitologii tworzą tego typu produkcje.

ash_williams85

To żaden błąd czepiasz się nie istotnego szczegółu, jest mitologia rzymska i grecka , Herakles był nazywany herkulesem i nie jest to błąd :)

ocenił(a) film na 5
Tyrael77

Ludzie przecież każdy w Ameryce powie że Herkules brzmi lepiej niż Herakles i w dupie ma mitologię. Zeus również w przekonaniu Jankesów brzmi lepiej niż Juppiter, stąd Zeus jest ojcem Herkulesa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones