PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563042}
5,8 51 699
ocen
5,8 10 1 51699
5,4 7
ocen krytyków
Hercules
powrót do forum filmu Hercules
The_Fallen

Nie żeby nie można było powiązać z tym gniotem z Lutzem, w ten sposób że to ten sam Hercules ale z inną historią.

KLAssurbanipal

o tym filmie z lutzem i tak malo kto slyszalem wiec zmiany tytuły nie rozumiem

The_Fallen

Początkowo jak ten z Lutzem miał reklamy i trailery wiele osób je zobaczyła myląc filmy. Ludzie myśleli że to film z Dawsonem i go szukali natykając się na ten z Lutzem. Zobacz oglądalność trailerów z Lutzem.

KLAssurbanipal

dwaynem a nie dawnsonem

The_Fallen

Przecież wiem. To zabawne połączenie Dwayne Johnson w jedno - Dawson. Myślałem, że można się tego domyślić. ;)

KLAssurbanipal

jakos nie przyszlo mi to na mysl...coz jestem dzis rozkojarzony pewna komisja ale to nie wazne

ocenił(a) film na 6
KLAssurbanipal

Już o wiele lepiej Dwayson i z Dwaysonem lepiej brzmi i jest prawdziwszym połączeniem.....

tomciog18

Jakim prawdziwym? W USA nie łączy się imion i nazwisk. Zamiast pisać Barrack Obama to można skrócić Barrbama, albo zamiast Angelina Jolie można Angolie.
Pewnie coś tam zasłyszałeś a nie do końca wiesz co. Son na końca oznacza syna. Przykładowo nazwisko Jackson, wzięło się od syna Jacka. Inny przykład - Peterson, to inaczej syn Petera (Piotra).
Są jeszcze zdrobnienia a to już dotyczy imion np. Bill jest zdrobnieniem od William.

ocenił(a) film na 6
KLAssurbanipal

Prawdziwszym w sensie początek "Dwa" to też początek jego imienia, ty nie tylko połączyłeś ale ale zmieniłeś na jakieś "Daw". O żadnym łączeniu nie słyszałem ty jesteś pierwszy u którego coś tak niedorzecznego zobaczyłem....

tomciog18

Człowieku, co się czepiasz? Przecież wyraźnie było napisane, że to tylko taka żartobliwa forma z mojej strony. Nie było tu żadnej zasady, a takie zabawne zmienienie nazwiska, choć każdy wie o co chodzi.

ocenił(a) film na 6
KLAssurbanipal

No na razie nie było osoby w tym temacie, która by wiedziała o co chodzi........ I to zabawne to raczej też nie jest....

tomciog18

Ja .... Jak można roztrząsać taką błahostkę? Post nie odnosił się do tej nazwy, lecz nazwa była ot tak sobie.
Jak ktoś napiszeał na forum Top Gun - "Tomek Kruzek dobrze zagrał" - to też będziesz tak to roztrząsał, że niepoprawnie napisane?

ocenił(a) film na 6
KLAssurbanipal

A czemu ty tak roztrząsałeś tą błahostkę jak napisałem o Dwaysonie jako lepszym "połączeniu"?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones