PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563042}
5,8 51 655
ocen
5,8 10 1 51655
5,5 6
ocen krytyków
Hercules
powrót do forum filmu Hercules

Irina Shayk ?? i sceny pokazujące tyłek, tylko po to zeby przyciągnąć kolesi.. żałosne taka sztuczna
wyuzdana laska, kompletnie nie pasuje do herkulesa. Dwayne Johnsona lubię, ale ona w
herkulesie"ni z gruszki ni z pietruszi" już wolałabym Scarlett Johansson albo powtórkę z króla skorpiona Kelly Hu.
Nie wiem ale dla mnie irina dodaje temu filmu tandety, sztuczności i głupoty

pumaadi

Dobra wez zamknij ryj smrodzie. Nawet nie dorastasz im do piet. A takie obrazanie czlowieka tylko dlatego ze jest bogaty i ma talent we wszystkim w czym ty go nie masz jest dziecinne i glupie. W ten sposob tylko wyrazasz to ze jestes za mlody/a na dyskusje w gronie osob doroslych i w miare normalnych z SZACUNKIEM POWTARZAM Z SZACUNKIEM DO STARSZYCH!!! Mysle ze wyciagniesz wnioski i przeprosisz grono osob ktore obrazilas/es -.-

pumaadi

Jestem kobietą i cieszę się, że w filmie gra Irina, lubię ją i uważam, że jest piękną kobietą... A co do ust, trochę fatygi nie boli, włącz sobie google, znajdziesz zdjęcia Iriny z dzieciństwa, usta ma takie same :-) a co do Scarlett Johansson uroda kompletnie nie pasująca do tamtych czasów!

basia17a

serio to wejdź i znajdź sobie usta iryny po operacji plastycznej i przed haahahah ;D mądra się znalazła bez wiedzy hahaha;D aż ci przykładowego linka podam podam http://www.kowbojki.pl/pokaz/iryna-shayk-ma-sztuczne-usta-364119

basia17a

hahahahahahhhaha ;D aleś palneła

pumaadi

Ile Ty masz lat? umiesz czytać??? właśnie w tym linku, który mi wyslałeś obalona tezę, że irina ma sztuczne usta, zobacz na odbicie zdjęcia przy lustrze. Ach te gimbusy... :-(

basia17a

obaliłaś, jakaś ty mądra. Obaliłaś ale swój poziom.

pumaadi

Dziecko idz w piłke pograj, ladna pogoda, jeszcze mama od komputera Cie nie przegoniła??

basia17a

a cb hahah;D

basia17a

staruszko?

pumaadi

Ale Scarlett nie ma tak pięknej figury jak Irina. Twarz też gorsza. Ogólnie jest brzydsza.

Woodkid

a co najważniejsze podstawa ona kompletnie sie nie klei z herkulesem w ogole do tego aktora nie pasuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
to tak wyglada jakby dziwke poderwal w parku i tyle maskara ;(

pumaadi

Przecież to jest blockbuster nastawiony na głupie akcję i wybuchy z potworami w tle. Nikt nie pójdzie do kina z powodu aktorów, zwłaszcza jakiejś drugoplanowej aktoreczki. Ja chcę zobaczyć trochę slow-motion i jak Herkules tankuje hydrę, zwiastun zapowiada, że będzie to najbliższe przedstawienie przygód Herkulesa względem serialu, który bardzo lubię mimo jego kiczowatości. Mam dużą nostalgię do Kevina Sorbo.

Woodkid

a kto to Irina?

DaRKUSTKA

Irina shayk - rosyjska modelka ,głównie znana jako dziewczyna Cristiano Ronaldo :3

pumaadi

A ja nie pójdę do kina ze względu na Dwayne'a Johnsona! Tania sztuczka mająca na celu przyciągnięcie kobiet do kina! Żałosne! Zrobię im na złość, ot co ;) Babska zazdrość i głupota nie zna granic

Vroo

hahahahha

Vroo

zazdrość komu i czemu hahaha??? koleś jak już co to zazdroszczę scarllet, niezla figura, cycki i buzke tez ma ladna hahaha ale bez porównania z irina małolatą ze sztucznymi ustami której mamusi zrobiła w prezencie na 18 a kochany sponsor chłopak jej kupił ubranka i sie pochwalił jakiego to ma orzeszka hahahahahahahha koszmaarrr !!!! taką idiotkę dacc, zobaczycie ze bezie do dupy grać i sztucznie hahaha iglupio sie usmiechac hahahahaha

Vroo

a co najważniejsze podstawa ona kompletnie sie nie klei z herkulesem w ogole do tego aktora nie pasuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
wyglada to tak jakby dziwke poderwal w parku i tyle o masakra,, jak moznabylo mu taka dobrac ludzie ile ronaldo im zapalcił haahahhaha zeby ja wzieli

ocenił(a) film na 5
pumaadi

A ja już myślałem że będzie dobry film akcji z Dwaynem Johnsonem, już myślałem że się napatrze na półnagich chłopców, a tu dali jakąś dziewczynę.... A tak na serio to idż poobgadywać modelki ze swoimi koleżankami, bo widze ze zawiść przez ciebie przemawia. Ładna dupa, świetna figura, cycki też niczego sobie. Co ty od niej chcesz?

BlakJoint

Zazdrość hahahahah zazdroszczę ale innej Podkreślę "aktorce" akurat . A w ogóle to kto powiedział że modelka jest odwzorowaniem ideału hahahaha koleś??? bo z tego co słyszę od kolegów to raczej wolą inne z innymi kształtami hahahaha ! Ja też mam zajebistą figurę, pupę też i co ? haha cycki tez mam duże i co chcesz się przekonać? nie w tym rzecz !
A tak poza tym nigdy nie zdarzyło mi się iść z koleżankami i obgadywać modelki czy inne napotkane laski, zazwyczaj jak z kolegami siedzę to każdą obgadują i komentują i co hahaha??

ocenił(a) film na 5
pumaadi

Nikt nie powiedzial ze jest odwzorowaniem, osobiście wole które mają odpowiednie kształty, ale bez przesady. hahahaha?hahahaha?hahahaha?hahahaha? Ciągle zawistny charakter tekstu, skoro zazdrościsz Scarlett cycków, a ona sobie niedawno zmniejszyła to też nie masz za dużych ( tylko tak wnioskuje, więc bez obrazy). Dupcie to akurat Scarlett ma jak marzenie:)

BlakJoint

nie zazdroszczę jej cycków akurat jesteem z nic zadowolona chociaż jakby mi urosły większe nie obraziłabym się...ona jest bogata i do tego wygląda seksownie duże usta, ładny biust, fajna figura. haahahaahhahhhha będe się śmiac do bólu
dupcieee!! jakie to prymitywne

BlakJoint

100% racji

Vroo

Ale on jest brzydki, żadnej kobiety na niego nie przyciągną xD Za to na pupę Iriny chętnie sobie w kinie popatrzę, do tego w 3D xd Myślę, że wzięcie jej to było naprawdę sprytne zagranie.

Lena_Xxx

Serio, nie wyczułaś sarkazmu? :P Nie wiem co Was przyciąga na film do kina, ale jeśli chodzi o klimaty z Twojego nicku, to czy nie lepiej puścić sobie film XXX w domowym zaciszu? :P

Vroo

Kurczę, nigdy nie przyszło mi do głowy, że mój nick może wywoływać skojarzenia, wymyśliłam go, jak miałam 12 lat! xD Dzięki, że napisałeś, chyba pomyślę nad nowym.

pumaadi

I jak zwykle kobieta wojowniczka w armorze bikini krótszym nawet od spódnicy Herkulesa...Ehh...

pumaadi

Ale słaba prowokacja i biedny temat, nawet na avatar cię nie stać.

Dead_Man_is_mad

szkoda że cb stać, tylko szkoda że to nie ty haha

użytkownik usunięty
pumaadi

jest taka zasada że na stronach typu Filmweb nie daje się zdjęc samego/samej siebie więc nie masz się co go czepiac o avatara

Specjalnie dla cb, przeczytałam regulamin filmawebu, z treści wynika, że nie wolno dawać sobie zdj na profilu bez praw autorskich do tego zdj ;D, nie widzę wzmianki o własnych zdj ;D! Co w praktyce oznacza odwrotność tego co do mnie piszesz :D.
W takim razie, wskaż mi w treści, gdzie to jest zamieszczone :D?

a co do zasad mam ich wiele ale to nie jest żadna ustawa, która ma ograniczać innych ;D

użytkownik usunięty
pumaadi

mówiąc zasada chodziło mi o to że swoje prawdziwe zdjęcie dajesz na Facebooku czy NK a nie na Filmwebie , Sportowychfaktach itd. ale patrząc na poziom twoich wpisów spodziewałem się że wyskoczysz z regulaminem tej strony

wiesz co wsadź sobie swoje gadki szmatki tam gdzie słońce nie dochodzi ;D, w tym temacie to ja mam racje, koleś mógłby nawet zaskarżyć o naruszenie praw autorskich i co ??? łyso Ci
Nie wiem ale nigdy bym nie wpadła na taki tok rozumowania haha ;D jak ty, weź sobie poczytaj dokładnie co piszesz, albo sie zastanów. Ludzie inteligentni zniszczyli by cie w minute wiedzą! ;D

użytkownik usunięty
pumaadi

no i nadal teksty na poziomie małego dziecka , zrozum o co mi chodziło w tym temacie bo nauczyciele w szkole chyba cię czytac ze zrozumieniem nie nauczyli , ty odnosisz się do jednego z użytkowników " szkoda że to nie ty " chodziło o jego avatar a ja ci grzecznie odpowiedziałem że na takich stronach nie dajesz swojego prawdziwego zdjęcia tak samo jak nie dajesz swojego adresu czy numeru telefonu bo napiszesz coś co komuś o nadmiernej agresji się nie spodoba i jakieś " łyse pały " cię dopadną pod blokiem . Mam nadzieję że rozmawiam z na tyle mądrą osobą że wreszcie zrozumiesz o co mi chodzi bo to nie jest wcale trudne wystarczy wszystko przeczytac jak na człowieka przystało a nie tak z za przeproszeniem dupy czyztac co drugi wyraz i odpisywac byle co

co z tego że dam sobie własne zdj ?? jak mnie znajdziesz? ;D nie bądź śmieszny człowieku !
Myślisz że się łysej pały boje, ani trochę, jakby skinol to przeczytał, to prędzej by ciebie dopadł za łysą pałe hahaha

użytkownik usunięty
pumaadi

po co mam znajdowac , żeby zobaczyc jak na razie najgłupszą osobę jaką widziałem hahaha dziękuję nie skorzystam

haha;D idąc twoim tokiem rozumowania, to ja się w ogóle dziwie czemu jest facebook hahaha;D
Kuba lizał byśmy mi stopy i chodził koło mnie jak pies, a moja inteligencja 100 kroć wywyższa twoja ;D

tak dla twojej wiadomości to jeszcze mnie nie widziałeś hahahha;D tak tylko mówię, bo może tym nie wiesz

użytkownik usunięty
pumaadi

nie dziękuje spotkac cię nie zamierzam , a psów nie obrażaj bo głupie nie są mój np. wie na kogo szczekac a z kim się witac i raczej by wiedział co robic

użytkownik usunięty

a zresztą zrobie jak inni czyli cię zignoruje bo szkoda mi na ciebie czasu a ten komentarz piszę po to byś zaraz się sama ze sobą nie kłóciła

;D suszymy ząbki hahaha

hahaahh;D , raczej to pochwała dla psa : wierny, pilnuje swoje właściciela same wartości haha;D

pumaadi

Ja przepraszam, ale pewnie jesteś jedną z tych lasek co to na kozaczku ciągle obraża inne kobiety i piszą, że Irina ma nogi jak mortadele. Proszę, powiedz mi co Wami kieruje, bo chyba mam mózg mężczyzny w takim wypadku i nie potrafię odnaleźć się wśród kobiet. Oburzać się, bo do roli PIĘKNEJ (w założeniu) kochanki/ukochanej (nie oglądałam jeszcze filmu, więc mogę się mylić) Herculesa wybrali PIĘKNĄ kobietę, która dodatkowo urodą przypomina swój disneyowski odpowiednik? Nie rozumiem.

xholy

a co to jest kozaczek?? bo nawet nie wiem heh;D, skąd wiesz, że takie rzeczy są?? ;D a w ogóle co to takiego?
hhahaha w takim razie wg ciebie wszystkie jesteśmy piękne bo każda z nas potrafi dobrze wyglądać po paru przeróbkach jak z disaneya hahahah wiesz ciekawe czy w tych czasach kiedy żył herkules, miała by szanse ubrać stringi, zrobić ładny makijaż, iść na operacje plastyczną, trafić na dzianego kolesia hahahahahah

pumaadi

Ile Ty masz lat? 10?
Twoje wypowiedzi są na takim poziomie (czytaj "zerowym")

;-)

xholy

nie oglądam filmów tym bardziej idąc do kina, tracąc pieniądze, na film z tandetną obsadą tak jak mówiłam wcześniej zobaczycie ona będzie się tylko głupio uśmiechać, i w stringach paradować, wszystko po to że znajdą się frajerzy którzy się podniecają czymś takim i przyjdą do kina zapłacą za bilet hehheh,

pumaadi

specjalnie zalogowałem się na moje prehistoryczne konto dla użytkownika pumaadi żeby wyjaśnić jedną kwestię.. fajnie że zazdrościsz pięknej kobiecie która jest tak samo potrzebna dla całości filmu jak i aktor główny.. rozumiem że jesteś brzydka i pusta skoro udzielasz tak prozaicznej odpowiedzi.. dam Ci dobrą radę, zamiast krytykować człowieka za to że ma lepiej zastanów się co sama masz zrobić aby mieć lepiej, nawiązuję do wyglądu bo jest to jedyny powód Twojej wypowiedzi i nawet jak zaprzeczysz to wszyscy wiemy że tak jest... pozdrowienia ;)

pumaadi

Jesteś tak pusta, że aż nie mogę uwierzyć, że to jest napisane serio a nie jakaś tania prowokacja trolla, jakich wiele na filmwebie. Przykro mi, że jesteś brzydka, zakompleksiona, nie masz chłopaka i znajomych, ale swoją frustrację odreagowuj inaczej niż w internecie, obrażając inne kobiety. Zawsze możesz iść do psychiatry, albo się zabić.

Andeddu

szczerze nie rusza mnie to hahaha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones