PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563042}
5,8 51 653
oceny
5,8 10 1 51653
5,5 6
ocen krytyków
Hercules
powrót do forum filmu Hercules

taki sobie

ocenił(a) film na 6

film oceniam 6/10 taki sobie dał bym więcej ale brak walki z potworami pokazali na początku tyle ile było w zwiastunie szkoda że nie pokazywali jak wykonywał 12 misji
pokazali urywek 20 sekund jak zabił lwa i 2 drugie 20 sekund dzika i tyle z herkulesa reszta to taka akcja

ocenił(a) film na 7
marcin0313

Trochę mnie scenariusz zawiódł. Myślałam, że akcja będzie o tym co w zwiastunie, a tak naprawdę to oszukali widza. Ogólnie film oceniam pozytywnie. Na plus jest to że przez cały film potraktowali legendę Herculesa z przymrużeniem oka. Niezły humor i walki na polu bitwy. Całkiem dobrze wypadł casting w "bandzie" Herculesa. Największy zgrzyt to Joseph Finnes.
Czytałam też komentarze, że lipa bo lew którego zgładził Hercules był wielki , a na jego głowie było coś znacznie mniejszego. Teraz po obejrzeniu chyba nie powinno być wątpliwości dlaczego tak jest.

ocenił(a) film na 5
marcin0313

Zgadzam się w 100% cholernie oszukali widza tym zwiastunem, ten film to nic nadzwyczajnego. Właściwe to co na samym poczatku to najlepsze. Potem to jest to zwykły film przygodowy niczym nie wyróżniający się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones