PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35798}

Hero

Ying Xiong
7,4 56 670
ocen
7,4 10 1 56670
7,4 14
ocen krytyków
Hero
powrót do forum filmu Hero

Jeden z niewielu filmów którym wystawiam tu maksymalna notę.
Mnie osobiście najbardziej porywa realizacja scen, kolorystyka i ta nierzeczywistość serwowana przez twórców. Zaraz za tym idzie świetna obsada, każda postać jest świetnie przedstawiona i to w każdej z wersji.
Dla mnie ten film po prostu nie ma absolutnie żadnych wad, to uczta dla oczu i ducha. Obejrzę przy każdej nadarzającej się okazji.
Koniec słodzenia :)

ocenił(a) film na 10
Bri

Mam dokładnie takie same odczucia. Przepiękne zdjęcia , przepiękna muzyka , świetny klimat . Dziesięć na dziesięć.

ocenił(a) film na 10
miedzianek

zgadzam się z wami - jest to jeden z nielicznych filmów którym dałem z ręką na sercu 10/10 :) zkoda że takich juz nie robia:/

Bri

Lubię takie bajki. A ta jest bardzo dobrze wykonana. Plus za to że film daje to czego się można spodziewać, od początku wiadomo o co tu chodzi - efekty, relaks, widowisko - i to właśnie dostajemy. Nie tak jak w innych filmach które obiecują super efekty a dają stolec pomalowany farbą olejną.

Bri

dokładnie takie same uczucia mam :D kapitalny.

ocenił(a) film na 10
Bri

Mam ten film już od wielu lat. Zdecydowanie jest w czołówce (jeśli nie na pierwszym miejscu) filmów jakie w życiu oglądałem. 100/10 - niby dorosły facet ze mnie ale bęczę jak dziecko za każdym razem jak go oglądam :) Muzyka, zdjęcia, opowiedziana historia - coś pięknego. Polecam ścieżkę dźwiękową do posłuchania np. w pracy - cudo.

ocenił(a) film na 7
Bri

Próbowałem oglądać ten film 3 razy i za każdym usypiałem. Całkowicie do mnie nie trafił, nie mogłem go zrozumieć. Wystawiłem mu jeden, ale myślę że spróbuje podejść do Hero jeszcze raz może tym razem uda mi się go rozkminić:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones