PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35798}

Hero

Ying Xiong
7,4 56 664
oceny
7,4 10 1 56664
7,4 14
ocen krytyków
Hero
powrót do forum filmu Hero

Najbardziej psuje ten film jeden motyw. Mianowiceten ze śmiercią Złamanego Mieccza. Kurcze..ginie on chyba z 4 razy i za każdym razem robi to tak samo, starając się być przekonywaujący. Doprowadza to do tego, że pod koniec zastanawiałem się, czy on znowu umże i jak? Sceny walki przypominają balet [ale to chyba właśnie plus tego filmu].
Wielkim plusem jest urokliwość plenerów i świetne efekty specjalne.

ocenił(a) film na 10
Jerycho

Widać, że nie zrozumiałeś tego filmu skoro niespodzianką było dla Ciebie powtarzanie scen ;0)

ocenił(a) film na 5
leif1

Nie o to chodzi....
Zrozumiałem film bardzo dobrze. Fajnie by było, jakby Złamany miecz zginął 2 razy. Wtedy super, wszystko się fajnie wyjaśnia. Ale on ginie 4 razy i za każdym razem stara się być przekonujący. Na poczatku taki jest ale potem wywołuje to tylko śmiech.
Film jest bajkowy i pięknie zrealizowany, ale ten motyw im nie wyszedł.

ocenił(a) film na 10
Jerycho

Nie zgodzilabym się że jego wielokrotna śmierć wywołuje śmiech...Sam film jest cudowny, reżyser miał jednak wielce wygórowane wymagania... Czy wiecie np. że scene na jeziorze kręcono ponad 2 tygodnie? a wszystko dla tego, ze reżyer nie chciał, żeby na tafli jeziora były fale (!!). Musieli kręcić we wczesnych godzinach porannych.........A ta scena walki w lisciach..........CUDO!!!!!!!! !

ocenił(a) film na 8
Jerycho

Kolorowo, efektownie, elastycznie i klimatycznie - po prostu Daleki Wschód. Ja bym to nazwał 'eastern' :). Walka w deszczu - numer jeden. Jak dla mnie jet to ciekawie opowiedziana baśń. Pozdrawiam!

Pr0t0n

Kapitalny - jednak walka nad jeziorem nr. jeden.
ONLY ONE

ocenił(a) film na 10
Jerycho

Nie ginie 4 razy tylko 2 hehe;) No ale fakt cały czas na twrzy ma wymalowany "spokojny ból"- tylko on chyba właśnie taki ma być???

ocenił(a) film na 10
Freegal___

Mnie nie raziło że Złamany miecz umierał...raz....dwa...trzy... .no rzeczywiście cztery razy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones