PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=216500}
5,7 21 861
ocen
5,7 10 1 21861
5,4 23
oceny krytyków
High Rise
powrót do forum filmu High-Rise

0/10 DNO

ocenił(a) film na 1

Nie wiem co to było, ale dotrwałem do końca tylko dlatego, że nigdy nie wychodzę przed końcem filmu. Z kilkunasty osób na seansie zostałem do końca ja i parka przede mną, ale oni akurat przyszli "do kina" a nie na film i było im wszystko jedno ;-)
Odradzam, szczerze odradzam wydawać kasę na takie "coś". Że tak się dałem nabrać i straciłem 2h...Wy się nie dajcie!
Teraz tylko czekać na "intelyktualistów", którzy zaczną wymyślać, że nie zrozumiałem, nie dorosłem (40stka na karku) do tego filmu...3, 2, 1, 0 START!

ocenił(a) film na 7
Fryzjeer

Masz rację, nie warto, jak się chce dobre kino obejrzeć, to tylko Batman.
Powinni zresztą oznaczać takie filmy: ówaga ino dla yntelektóalistuw

ocenił(a) film na 1
aklekot

ciekaw jestem otwarcia w stanach...zarobi 5mln $ czy nie zarobi...jak takie arcydzieło to może 50mln$ będzie? he he he

ocenił(a) film na 6
aklekot

Aklekot, dobrze powiedziane, "ino" :) zwykle nie zwracam uwagi na komentarze, kinomanow, ktorym film sie nie podobal, ale krew mnie zalewa kiedy widze ocene 1 :) z ocenianiem na filmwebie powinno byc jak z udzialem w wyborach, wielu z nas powinno miec kategoryczny zakaz glosu ;) Fryzjeer, jestem w stanie pojac, ze film Cie znudzil, ale sama gra aktorow, realizacja, pomysl i metafory winduja ocene na 5/6, chociaz sam przyznam, ze nie bylo rewelacji. Pozniej przez takie oceny wiele dobrych filmow ma niskie noty, bo niestety wiekszosc dzisiejszych widzow... woli Batmana ;)

ocenił(a) film na 1
corsa90

No niekoniecznie. Wtedy skala by się zaczynała od 6 do 10. Po to jest możliwość oceniania od 1 do 10 by korzystać z jedynek przy totalnym gównie jak w tym przypadku.

ocenił(a) film na 6
Fryzjeer

to Ty jeszcze gowna w takim razie nie widziales ;) przyklad - http://www.filmweb.pl/film/Yyyreek+Kosmiczna+nominacja-2002-33245

ocenił(a) film na 1
corsa90

choinka przeoczyłem! muszę nadrobić tą stratę ;-) hehe

ocenił(a) film na 7
Fryzjeer

To skala zaczynałaby się od 6 ? No przecież film mógł mieć kiepskie zdjęcia, muzykę, grę aktorską a nie miał. Wiec Twoja logika jest ... a raczej jej nie ma.

ocenił(a) film na 1
corsa90

Dobra, dobra, nie bądź już taki do przodu, bo cię z tyłu braknie. Ten film mógłby charakteryzować się wybitną grą aktorską, fenomenalnymi zdjęciami, cudowną muzyką i czym tam jeszcze chcesz, ale cóż z tego wszystkiego, jeśli całość wciąż opierałaby się na tym katastrofalnie przeintelektualizowanym scenariuszu rozpisanym na boleśnie długie dwie godziny seansu? Ulubioną linią obrony wszelkiej maści bufonów odgrywających lepszych, niż są w rzeczywistości od zawsze pozostaje hasło "nie potrafisz pojąć geniuszu artysty, bo jesteś na to za głupi". Błąd. Byle wiejski głupek o wziętej znikąd renomie "awangardzisty" może sobie wydumać, że kupa końskiego łajna na środku galerii sztuki to tak naprawdę np. alegoria miałkości ludzkiego żywota, a całe rzesze odwiedzających będą z uznaniem kiwać głową, byle tylko nie wyjść na "niewrażliwy na prawdziwy artyzm plebs". Reżyser "High Rise" próbował przekazać prostą, banalną wręcz treść w formie tak przesyconej środkami artystycznymi, że wyszedł z tego obraz niemożliwy do zdzierżenia przez widza. Tak nie robi się dobrego kina, tak zadowala się bufonów z plakietkami "krytyk filmowy" dumnie wpiętymi w klapy tweedowych marynarek.

ocenił(a) film na 6
Revson

to wtedy sumujesz punkty - gra aktorow, zdjecia, muzyka itd, znajdziesz chociaz 3 pozytywy, daj 3. Scenariusz byl do bani? obniz o 2-3 punkty, a nie - "nie podobalo mi sie, dam 1", tak robi wiekszosc tutaj, a pozniej oceny sa jakie sa, oczywiscie to dziala tak samo w druga strone, dyszka tez jest naduzywana. Nikt sie nie bawi w krytyka, nie zachwycam sie tym filmem, nie mam zamiaru go bronic, co wiecej, zgodze sie calkowicie z Twoja opinia, ze jest przekombinowany do granic mozliwosci. Jesli liczyles na to, ze trafiles na bufona z plakietka, ktory bedzie z lwia zawzietoscia bronil swojego zdania do upadlego, to musze Cie rozczarowac, nic z tego.

ocenił(a) film na 5
corsa90

Sumujesz punkty?
Jak jesz nowego batonika to też sumujesz punkty za ilość orzechów, kruchość czekolady, wagę, piękne opakowanie?

ocenił(a) film na 6
Salmonella

Co ma piernik do wiatraka? Fakt, iz nie lubie kokosa nie oznacza, ze Bounty jest do dupy.

Revson

Brawo !!! w końcu bardzo dobra wypowiedz na tym forum popieram to co napisałeś ale z drugiej strony ten film nie był taki zły (może tak kiedyś będzie wyglądać przyszłość jak tacy debile będą rządzić światem ) pozdrawiam.

ocenił(a) film na 4
Fryzjeer

to fakt, nudny film, szału ni ma ...

Fryzjeer

Zgadzam się, film to totalne gówno.

ocenił(a) film na 4
Fryzjeer

4 gwiazdki, w tym 4 za Toma na balkonie.

ocenił(a) film na 1
Skoroszytowa

Dawno nie widziałem tak poj..anego filmu! :/
Co to za gówno?!
Reżyser musiał być naj..any tak samo, jak autor powieści. :/
Ocena: 0/10

ocenił(a) film na 1
Fryzjeer

Dawno nie widziałem tak poj..anego filmu! :/
Co to za gówno?!
Reżyser musiał być naj..any tak samo, jak autor powieści. :/
Ocena: 0/10

Haszysz

ty chyba też, bo dodałeś 2 ray ten sam komentarz

ocenił(a) film na 1
wnorek07

Zdarza się. :)

Nie zdążyłem wykasować. :(

Fryzjeer

Film jest zapewne alegorią i metaforą czegoś tam mądrego. Dałam 3 gwiazdki, bo technicznie jest to nieźle zrobione, choć nudne jako całość i niestrawne. Co do aktorstwa, to większość uczestników show paraduje z przyćpanymi minami, więc nie nazwałabym tego grą. A o czym toto jest? Mieszkańcy nieotynkowanego bloku chlają, dają sobie w żyłę, gwałcą się, kopulują, zabijają zwierzęta, śmiecą, niszczą i robią chlew. A potem film się kończy. To chyba alegoria wyobcowania twórców filmu i metafora braku ciekawego pomysłu na realizację.

shizonek

tacy po prostu sa ludzie- trzeba byc jelopem zeby tego nie dostrzec....metafora jaak Mur Chinski...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones