PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=413911}

High School Musical 3: Ostatnia klasa

High School Musical 3: Senior Year
5,4 45 968
ocen
5,4 10 1 45968
3,2 4
oceny krytyków
High School Musical 3: Ostatnia klasa
powrót do forum filmu High School Musical 3: Ostatnia klasa

Nie uważacie, że to trochę za niska ocena? Rozumiem, że nie każdy lubi filmy Disneya i jego aktorów, ale przy ocenie filmu powinno się zwracać uwagę na film a nie kto w nim gra. Ludzie to nie jest film na miarę Oscara. Nie wiem czemu się czepiacie. Moim zdaniem film nie jest w cale taki zły. Układy taneczne świetnie dopracowane, piosenki też niczego sobie. To jest musical dla dzieciaków a nie Moulin Rouge. To taka moja opinia.

Pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 10
anitka91_16

Siedzę na tej stronie dłuższy czas. Właśnie tutaj znalazłam najrozsądniejszą notkę we wszystkich notkach na temat high school musical.
Ja akceptuję High School Musical. Lubie obsadę, fabuła jest też bardzo ciekawa. Film naprawdę godny uwagi, tylko trzeba obejrzeć go np. po angielsku. Dubbing polski powoduje, ze HSM jest infantylne i takie "podkolorowane". Prawdziwe głosy aktorów sprawiają, że ogląda się to zupełnie inaczej.
Druga sprawa.
W High School Musical aktorzy mają po 21,22,23,26 a nawet do 30 lat. Mają zbyt dojrzałe głosy, dlatego po nagraniu piosenek podwyższają im je. Przez to znów film wydaje się infantylny.

Aktorzy High School Musical to utalentowani aktorzy. Nie, nie pokazali tego tylko w innych filmach. Pokazali to właśnie w high school musical.
Obejrzycie film w oryginale, posłuchacie piosenek bez podwyższonych głosów w internecie, obejrzycie kulisy tego filmu i zobaczycie, ze to wcale nie jest taki kicz i dno.

Nie jestem fanką, ale dałam filmowi dziesięć, bo mi się bardzo podoba.

ocenił(a) film na 1
LoveLucas9613

"Siedzę na tej stronie dłuższy czas. Właśnie tutaj znalazłam najrozsądniejszą notkę we wszystkich notkach na temat high school musical.
Ja akceptuję High School Musical. Lubie obsadę, fabuła jest też bardzo ciekawa. Film naprawdę godny uwagi, tylko trzeba obejrzeć go np. po angielsku. Dubbing polski powoduje, ze HSM jest infantylne i takie "podkolorowane". Prawdziwe głosy aktorów sprawiają, że ogląda się to zupełnie inaczej. "

Obsada ? - kilka szympansów wziętych z ulicy + jedna fajna dupa (no bo jak to tak, film o liceum bez dup)
Fabuła ? - hahaha, nie pierdol
FIlm godny uwagi? - chyba godny podtarcia nim dupska, takiego gniota w życiu nie widziałem.


Ale twoje ostatnie zdanie mnie rozwaliło - Nie jestem fanką, ale dałam filmowi dziesięć no kurwa nie.
Ja daję filmowi 1. Z zaszczytem

Joker_WhySoSerious

5,2 to o 5,2 za wysoko

ObiWanKenobi444

Jak dla mnie ocena tego ścierwa jest za wysoka.

ocenił(a) film na 10
Joker_WhySoSerious

Nawet tego nie widziałeś.

ocenił(a) film na 1
LoveLucas9613

"Nie jestem fanką, ale dałam filmowi dziesięć, bo mi się bardzo podoba"
Człowieku czemuś takiemu 10/10, boże a myślałem że problem z głupawką nie jest taki wielki a tu proszę.
Jak napisał ObiWan 5,2 to o 5,2 za wysoko, przecierz już gry FPS-y są bardziej edukacyjne i z lepszym humorem.

Lwie_Serce

Ja oceniłam film na 5, nie jest to może jakaś ambitna produkcja z jeszcze bardziej ambitną fabuła, poruszającą problemy, z jakimi boryka się współczesny świat, ale na litość boską, ten film jest skierowany do dzieci!!! Proszę bardzo, pokażcie 10-latkom "Piękny umysł" czy "Pianistę"! Każda produkcja jest skierowana do określonej grupy osób! Nie możecie krytykować filmu, który został stworzony dla najmłodszych. Owszem, może pokazuje nieco podkoloryzowany świat, w którym największą bolączką jest przegrany mecz, ale w High School Musical nie ma przemocy, scen nagości, wulgaryzmów, promowana jest przyjaźń, wzajemny szacunek czy rozwijanie zainteresowań. Ludzie dorośli nie powinni oceniać go na 1, zwłaszcza, jeśli znają go tylko z reklam, słodkich plakatów, czy przyborów szkolnych, na których gwiazdki Disney'a są wszechobecne. Powtarzam jeszcze raz, jeśli nie filmy typu High School Musical to co innego dla dzieci? Niech Wasze pociachy ocenią ów film. Jestem pewna, że nie dadzą mu najniższej oceny, bo ten film jest wykonany z myślą o NICH, wraz z wpadającymi w ucho piosenkami, ładnymi układami tanecznymi i nieco cukierkową fabułą.

ocenił(a) film na 1
Melissa

Hmmm do 10-latków... Pozwól że zacytuje Jokera, z którym się zgadzam. "jedna fajna dupa" Najlepiej żeby wszyscy dawali du*y, bo o tym jest ten film. Potem przychodzi trzynastoletnia kochanka łukasza i daje temu syfowi 10, Piraci z Karaibów 6. Anito przynajmniej ty się opanuj film web nie polega na średniej filmów 9.5...

ocenił(a) film na 10
Doroteusz

hmmm.... wyraziłam swoje zdanie i zostałam zjechana xD! a co do kochanki Łukasza to mnie na maksa tym rozwaliłeś !!! ;DD
Okeej... przyjmę sobie Wasze jakże mądre uwagi głęboko do serduszka, ale najpierw ocenię Hannah Montana na 10, żebyście się podenerwowali troszkę ;] Pozdrawiam serdecznie internautów ;)


aaa i jeszcze jedno .Panie Doroteusz - Piratów z Karaibów nie oceniłam na 6 tylko jedną część na 7, a drugą na osiem :]

ocenił(a) film na 2
Melissa

"Nie możecie krytykować filmu, który został stworzony dla najmłodszych."

Haha, a dlaczego?

"Niech Wasze pociachy ocenią ów film. Jestem pewna, że nie dadzą mu najniższej oceny"

I właśnie dlatego edukacja filmowa jest tak ważna :P

Leukone

Bo targetem tego filmu są dzieci w wieku 6-14 lat. I obsesyjne dawanie jedynek, tylko ze względu na wielką popularność wśród nastolatek i nienawiść do Efrona, Hudgens i innych Gwiazdek, jest oznaką niedojrzałości. Nie mówię, że to doskonały film dla dzieci, bo to prawdą nie jest, ale czy naprawdę zasługuję na najniższą ocenę? Zastanówcie się na tym chwilę zanim bezmyślnie naciśniecie jedną gwiazdkę.

ocenił(a) film na 2
Melissa

Całe szczęście, że rozmyślam nad filmem zanim go ocenię. Całe szczęście też, że nie daję jedynek dlatego, że jakiś aktor "jest be" (tak na marginesie, Efrona zaczęłam nie znosić dopiero po HSM i paru innych filmach).
Film jest zły. I nie chodzi tylko o fabułę. Jest przede wszystkim fatalnie zagrany.

"Bo targetem tego filmu są dzieci w wieku 6-14 lat."

A jak to się ma do tego, że nie można krytykować? Jest cała masa dobrych filmów dla dzieci, które sama z przyjemnością oglądam. Zresztą nie sądzę by fabuła HSM była najlepsza do filmu dla dzieci ;)

ocenił(a) film na 8
LoveLucas9613

zgadzam sie

anitka91_16

Odnośnie oceny: Na imdb. jednym z największych portali filmowych na świecie średnia wynosi 3,7!!Jest to bardziej obiektywna ocena, cjoc według mnie i tak za wysoka.Co ciekawe, ma tylko 18,527 głosów, więcej niż tutaj, ale jak na imdb. to tyle co kot napłakał. Dla porównania Skazani na Shawshank mają na swoim koncie 516,005 głosów. Wynika z tego że HSM największą popularnośc zdobył w Polsce, a w cywilizowany świat zapomniał o tym gniocie.

ObiWanKenobi444

Jak byś chciał wiedzieć to tam wiele filmów w gwiazdorskiej obsadzie ma ocenę poniżej 4. A głosów ma również tyle ile ma wiele filmów w gwiazdorskiej obsadzie więc nie widze w tym nic złego.

Johny999

A poza tym 1 część ma prawie 28 000 głosów i ocenę 5.0 a jak na IMDB to ta ocena nie jest zła

Johny999

1.Nie napisałem o pierwszej części tylko o tej.
2. To, ze film ma gwaizdorską obsadę nie oznacza że jest to film dobry.
3. Jak na imdb. 18 tysięcy głosów to mało, wiele filmów sprzed 50 lat mają więcej głosów:
12 Angry Men (1957) 118,219,Seven Samurai (1954) 96,20, Casablanca (1942) 167,113,Ben-Hur (1959) 58,203
Więc skoro stare filmy biją HSM 3 ilością głosów( o jakości przez litośc nie wspomnę), to znaczy że HSM jest mało lubianym filmem.
4. Popełniłeś nadużycie nazywając aktorów z HSM gwiazdami. To są tylko kilkusezonowe gwiazdki wylansowane przez tabloidy. Prawdziwe gwiazdy kina to np. Al Pacino, Johnny Deep,Tom Hanks , Sandra Bullock czy Sigourney Weaver

ocenił(a) film na 1
anitka91_16

sorry jeśli wyszło, że kogoś obraziłem ; ) co do filmu - durny, słaby kretyński i idiotyczny, ale niech będzie. Oceny nie zmieniam bo jeszcze się średnia podwyższy. Moja sławetna, choć dziś już zapomniana akcja zmieniła średnią z 6 na 5 ; ) Ale w sumie to co mnie to obchodzi

ocenił(a) film na 1
anitka91_16

"Rozumiem, że nie każdy lubi filmy Disneya"
hahaha dziewczyno Disney to sie w grobie przewraca jak widzi co robią pod jego nazwiskiem...

Bourjois

Popieram, Disney nie wypuściłby czegoś takiego.

anitka91_16

To ,że nie wszyscy przepadają za ogólnie Disneyem nie znaczy,że filmy są to dna. To wszystko jest dla dzieci, więc te komentarze są zbędne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones