PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10450}

Hindenburg

The Hindenburg
6,4 801
ocen
6,4 10 1 801
Hindenburg
powrót do forum filmu Hindenburg

Pliissss, czy ktos to ogladal? czy warto?

Maddarena

Mysle ze warto , chetnie bym go obejzal . Mam ten film na dysku ale jest problem ze znalezieniem napisow :(

Lepery

No wlasnie jestem po filmie :) Warto bylo , spoko film :)

Maddarena

Ostatnio jakoś był w tv film powstały na fali filmów katastroficznych. Niezła rola Georga C. Scotta jako Franza Rittera i Anne Bancroft jako księżnej Urszuli, podobał mi się sposób kręcenia lotu sterowca i końcowe połączenie zdjęć archiwalnych ze współczesną rekonstrukcją wybuchu. Spokojnie do zobaczenia.

Maddarena

Dziś będzie; nie widziałem, ale myślę, że zawieszę na tym oko.

Maddarena

Film nie wciąga od pierwszych minut, później też są momenty, gdzie napięcie ucieka. Film warto zobaczyć chociażby dla samej końcówki, w której wykorzystano autentyczne fragmenty nagrań kamerą z katastrofy oraz nagranie radiowe dziennikarza, który relacjonował lądowanie Hindenburga.

Film zawiera parę małych niedociągnięć, a kreacje aktorskie tuszują je sprawnie.

7/10

ocenił(a) film na 7
Maddarena

Ogólnie warto, ale rewelacji się nie spodziewaj. Film jak na reżysera tej miary co Wise i aktorów tej miary co Scott i Bancroft zwyczajnie słaby. Ale efekty specjalne i dekoracje - na medal. Ode mnie 7/10.

Maddarena

Warto.

Jus_tynaa_a

warto, słowo

ocenił(a) film na 4
adammiks

Warto, nie warto - to subiektywna ocena. Dla mnie 4.
Przez większość filmu nuda, dialogi nielogiczne, George C. Scott dławi się w tej szarzyźnie.
Twórcy zupełnie gubią się w końcówce, zmieniając nagle kolor na biało-czarny, mieszając oryginalne zdjęcia katastrofy (które irytująco się zatrzymują) z akcją, ludzie padają w śmiesznych pozach, a na koniec ni stąd ni zowąd pojawia się narrator w wyliczance. Generalnie, jak masz co innego do obejrzenia, zrób to...

ocenił(a) film na 6
Maddarena

Można obejrzeć, ale bardziej jako ciekawostkę niż coś rzeczywiście ekscytującego. Można było wycisnąć więcej z tego całkiem ciekawego pomysłu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones