PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31342}

Historia świata: Część I

History of the World: Part I
6,9 6 284
oceny
6,9 10 1 6284
5,0 3
oceny krytyków
Historia świata: Część I
powrót do forum filmu Historia świata: Część I

Od dłuższego czasu poszukuję drugiej części historii świata...
Już sam tytuł "Historia Świata: Częśc I" wskazuje na to że powinna być kontynuacja...
może jest pod innym tytułem?
Czy ktos z was wie coś na ten temat?
Mój brat starszej daty jest pewien że to widział.
proszę pomóżcie!

natura

Wydaje mi się, że nie ma drugiej części. Gdyby była, to wymieniona by była w filmografii Brooks'a. Może się rozmyślił i nie zrobił drugiej części. Pozdrawiam

Barth_2

Inaczej: drugiej części nie ma - i tak miało być od początku. Ta "część pierwsza" dała Brooksowi możliwość zakończenia filmu krótkimi, przezabawnymi trailerami następnych epizodów. I po prostu o to chodziło.
Pozdrawiam!

Barth_2

druga czesc to smierc wikingow trzecia to zydzi w kosmosie a czwarta hitler na lodzie ale tey niemoge znalezc

natura

a ja pare lat temu widzialem czesc 2 na kanale SAT1, ale nie bylo sensu oglądac bo po szwabsku:-) nie wiem czy to film akurat Brooksa jak czesc 1, ale byl napwno i pisalo czesc 2. mam jeszcze takie pytanie, masz moze czesc 1 tego filmu? bo ja nigdzie nie moge znalezc.

natura

z tego co pamiętam to na końcu pierwszej części jest zaproszenie do oglądania części trzeciej pt. "W poszukiwaniu drugiej części" :)

ocenił(a) film na 7
zabok7

cały Brooks, kocham tego gostka

natura

Wiem, że trochę czasu już minęło, ale chce to wyjaśnić :) "Historia Świata cz. I" nazywa się tak dlatego aby każdy szukał drugiej części, której nie ma i nigdy nie miało być :) Więc jest to niemożliwe aby taka była :) Pozdrawiam

natura

Odpowiedź trochę po czasie, ale Mel Brooks właśnie robi drugą część tego filmu w formie mini serialu dla platformy Hulu :)

ocenił(a) film na 7
grizzlikof90

i zrobił, połowa już do obejrzenia :)

sobanek

Dzięki! :D Zapomniałem o tym zupełnie.

ocenił(a) film na 7
natura

Historia Świata cz II właśnie się pojawiła :D :D :D - 2023 r.

vuvuzel

Dostępna na platformie Disney+

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones