PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95369}

Historia Audrey Hepburn

The Audrey Hepburn Story
6,5 1 722
oceny
6,5 10 1 1722
Historia Audrey Hepburn
powrót do forum filmu Historia Audrey Hepburn

Ja nie bardzo rozumiem. Jesli to jest autobiografia Audrey to powinni pokazac ja od rozpoczecia nauki w szkole baletowej az po prace z UNICEF-em i smierc, tak? Nie ogladalam tego ale juz mi nie pasuje do autobiografii glowne zdjecie ktore nie ukazuje jej w prawdzimy zyciu tylko w Sniadaniu u Tiffany'ego i fakt ze na jakims niebieskim samochodzie grala na gitarze.

barbie_8

Nie, to nie autobiografia. Audrey Hepburn nie nakręciła filmu o sobie.

NickError

O dziękuję za informację. To, że się pomyliłam, nie oznacza, że ty też nie odpowiedziałeś na pytanie.

barbie_8

lol :D

barbie_8

Nie ma żadnych wymogów, mówiących, że biografia przedstawiać musi całe życie danej osoby, od kołyski aż po grób. Byłoby to zresztą dość nudne.

barbie_8

Ale ten film przedstawia życie Audrey od lat dzieciństwa w Holandii aż po pracę w UNICEF'ie i śmierć. Najpierw filmy oglądamy, a potem się o nich wypowiadamy zamiast gadać bzdury "bo na plakacie".

barbie_8

autobiografia. yeah! brawo, miła ma.

tsch

yeah! brawo mili mi, że każdy będzie mi wypominał pomyłkę. jakbym nie widziała wcześniejszych komentarzy i nie wiedziała że powinno być biografia. ale dalej! ciśnijcie, hejtujcie dalej, bo to jest takie "cool" xoxo PS powinnam chyba jeszcze dodać żal mi was, ale się powstrzymam :))

barbie_8

Nie hejtuję, jedynie zwracam Twą uwagę, ale już pewnie zapamiętasz samodzielnie;) No już, już, nie fochaj się. Pozdro!

barbie_8

to i ja się dołącze. autobiografia hahaha :D

koza_2

boze ludzie jacy wy smieszni jestescie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones